Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma vendégségbe megyünk, ahol...

Ma vendégségbe megyünk, ahol lesz kerti felfújható medence. Meddig lehet benne egyszerre 4 hónapos babám? Amíg bírja? Amíg jól esik neki?

Figyelt kérdés
Pénteken volt először babaúszáson, ahol 30 percet volt a vízben és tetszett neki. Ez a max. mondjuk? Vagy ennél többet is lehet bent?
2011. júl. 10. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:
attól is függ milyen meleg/hideg a víz,van e vegyszerezve,árnyákos helyen van e vagy tűző napon...
2011. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem langyos lesz, nincs vegyszerezve, árnyékban.
2011. júl. 10. 08:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor amennyit bír :)

valószínű hamar kifárad a kis drága,de biztos fogja élvezni!De árnyékban is jól kend be!!!

2011. júl. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Persze, 50essel kenem bőven. Ha mégis érné nap a medencét úgysem vinném be. Csak ahol árnyék van.

Akkor jó :) Már alig várom.

2011. júl. 10. 09:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Látni fogod rajta amikor (bármi miatt) már nem élvezi annyira! :) jó pancsolást!
2011. júl. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi a belekontárkodás miatt... mi is nagyon szeretnénk megfürdetni a kerti medencébe a 3 hós kicsinket, igaz mi vegyszerezzük - klor, algaölö- de folyamatosan szűrjük és már 32 fokos. Kérdeztem a gyerekorvost hogy mikor fürdőzhet, de ő azt mondta, hogy várjuk meg a kötelező oltásokat... pedig már úgy szeretném én is úsztatni a kicsinket. Babaúszáson hány fokos a medence vize? az is klóros, nem? Milyen pelust tudsz rá adni? Amit néztem 7 kg-tól volt csak.. mi még kisebbek vagyunk.. :(
2011. júl. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Babaúszáson 32-34 fokos a víz, nagyon kellemes. Hát biztos van benne vegyszer, de csak fél óra. 3 hós kortól és 6 kg-tól lehet vinni. Úszópelust a DM-ben vettem, babylove-ot, az van 4-9 kg. Jobb lett volna a 7 kg-tól, mert már ő már 7 kg és alig bírom ráadni ezt a kicsit :))

Amúgy jó volt a pancsolás nagyon, mindenki élvezte. Itt is kb. fél órát volt bent, délután már sütötte a nap a medencét, akkor már nem ment bele. De ez is nagyon jó volt, nekik még elég ennyi.

2011. júl. 10. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!