Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik el este sokkal...

Miért alszik el este sokkal nehezebben a másfél éves kisfiam?

Figyelt kérdés
Délben pikk-pakk elalszik,max 10 perc kell neki,este legalább fél óra.Dobálja magát,rugdossa a rácsot,pörög-forog.
2011. máj. 23. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Elsőre a nagy melegre tippelnék, de ha ez fennáll már régóta, akkor ki is lőve azonnal.

Következő, hogy nem elég fáradt, és nem ájul el este. A harmadig tippem pedig, hogy túl fáradt, és emiatt nem tudja lenyugtatni magát, átéli újra és újra a nap eseményeit, nehezen enged le.

Gondolom megfelelőek a körülmények (csend van, nem éhes, nem szomjas, elég sötét van stb.), én biztos ezeket zongoráznám végig.

Az én fiam is másfél éves, szerencsére kevés kivételtől eltekintve egyedül alszik el délután és este is, de hangulattól függően kell neki 10-40 perc, tegnap pl. du. másfél órát mókolt az ágyában, és csak utána dőlt ki.

2011. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én olyat is olvastam már itt, hogy feldolgozzák a napot elalvás előtt. Egyébként nálunk is kell fél óra minden este, szóval nem kirívó. Nálunk mellettem alszik el, mostanában engen is szokott rugdosni, feszíti magát, kicsit ráhagyom, pörögjön, aztán visszafektetem, mert ugye tekereg mellettem minden felé. Aztán megnyugszik és szépen elalszik.
2011. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!már a meleg előtt is volt ez a dolog.az alap problémákat végig zongoráztam.akkor lehet tényleg,hogy kicsit túlpörög estére.
2011. máj. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!