Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos gyermeketek hogy...

15 hónapos gyermeketek hogy bírja a hosszabb autóutat? Pl másfél óra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen!!!
2011. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az enyem jol birja csak mellette kell ulni es szorakoztatni. ennyi!
2011. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam 13 hónapos, és egyszer elmentünk vele a balatonra, kb 3 óra autóval. másfél óráig elvolt, utána elaludt. Múlthéten voltunk a Hídi vásárban, kb 1,5-2 óra, és semmi baj nem volt vele, mert eljátszottunk vele. (persze gyerekülésben) Talán a utolsó 10 percben kezdte unni az utat. Szerencsénk van, mert valaki mindíg tud vele hátul lenni.
2011. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
enyém vagy bámul ki az ablakon, vagy alszik. Nem bírom szórakoztatni, mert hányingerem van, ha olvasok vagy csak oldalra nézek autóban. A játékot ledobálja, szóval hiába adok bármit a kezébe.
2011. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rosszul, ezért alvásidőben megyünk mindig hosszabb útra.
2011. aug. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam egy igazi sajtkukac, de az autózást jól bírja. Talán az a titok nyitja, hogy hozzászokott: minden hónapban egyszer elmegyünk nagymamáékhoz, ami 2,5 órás utat jelent. Játékokat adtam a kezébe, mondókáztunk, könyvet nézegetett, ilyesmi. Most meg már 2 éves lesz, és vettünk egy hordozható dvd-lejátszót az autóba, amin mesét is tud nézni, ha éppen azt akar. Mindettől függetlenül azért félve indultam el itthonról a múlt hónapban horvátba a tengerhez... de olyan simán bírta a 7 órás utazást, hogy csak lestem.
2011. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 hónaposan a horvát utat gyakorlatilag átaludta. 1 éves koráig a legtöbbször elaludt autóban, alvásidőn kívül is. Azóta romlik a helyzet, sokszor ébren van, nyűgös, unja a rövidebb utakat is, mindent megun percek alatt. Mi is most vettünk neki dvd lejátszót itt a vaterán, mert pár mesét bármeddig tudna nézni (Szezám utca, Elmo, Postás Pat, Thomas, Pöttömkék), és ez reménytelen esetben is hasznos lehet.
2011. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zenét hallgatunk azt élvezi, mondókázunk (vagyis többnyire csak én, ő tapsikol meg vigyorog) vagy alszik.
2011. aug. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia,a kisebbik lányom most két éves,de két hónapos kora óta Balatonozunk a saját nyaralónkba,viszonylag sűrűn.Az út 2,5 óra.Mi általában alvásidőben megyünk,mert ez mindenki számára a legkényelmesebb.Azonban,ha nem így jön ki a lépés,akkor is simán elvan kb. két óra hosszát,a maradék fél órát kell csak szórakoztatni őt.Szoktam vinni kéz bábot és az első ülésről játszom neki.Mindig hangosan kacag ilyenkor,nagyon szereti.
2011. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mivel 1,5 hónapos kora óta kéthetente utazunk nagyizni (2-2,5 órás út), már bőven hozzá szokott.

Most 1,5 éves, de nagyon szeret kocsikázni! Mindig van nálunk játék, innivaló, rágcsálni való. És egyszer mindig megállunk út közben, nézi a kamionokat az autópályán.

2011. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!