Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idővel előre csinálod...

Mennyi idővel előre csinálod meg 6-7 hónapos babádnak a főzeléket?

Figyelt kérdés
és miközben esztek és kihűl az étel hogyan tartod melegen vagy hogyan melegíted újra?
2011. máj. 24. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ÁLtalában reggel,délelőtt főzöm meg az ebédjét és annyit ami két napra elég.De lehet többet is és akkor azt lefagyasztom. Evés közben nem szoktam újra melegíteni a kaját.
2011. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Èn a délelötti alvásnál rakom oda a hozzá valókat, max egy óra alatt késsz van, addigra kel és akkor pürésítem és adom neki.

Ha közben kihül akkor még a vizben felmemelgítem, ha meg sokat csináltam és elég másnapra akkor mikroba teszem vagy vizgözben melegítem.

2011. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Reggel szoktam főzni, délben eszünk, mikróban melegítek (sokan ezért biztos megköveznek). Ha kaja közben kihűl, akkor nincs semmi, úgy adom neki.

Ha nekiállsz futkosni kaja közben, meg fogja szokni, ez nem jó. Ha esztek, üljetek le, és egyetek, nem baj, ha közben kihűl.

2011. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!