Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hiányzik a munkátok/munkah...

Nem hiányzik a munkátok/munkahelyetek?

Figyelt kérdés
Nap, mint nap emberek között voltam, élveztem a kihívásokat és ha valamit sikerült megoldanom, kiélhettem a kreativitásomat és a nyüzsgés mániámat. Most úgy érzem rengeteget felejtettem, elmegy mellettem a szakmám, és nem hiszem el, hogy én is olyan anyuka lettem, akinek a fő gondja, hogy mikor mennyit eszik a gyerek. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. máj. 25. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is emberekkel dolgoztam egész nap, pörögtem, meg minden, irodában dolgoztam, de nem hiányzik.

2 hónapos a lányom, és már azon vagyok, hogy ha vissza kell mennem dolgozni, azt hogy élem túl. Élvezem, hogy itthon lehetek a kislányommal, és eszembe sem jut, hogy szívesen visszamennék a munkahelyemre. Néhány kolléganőm hiányzik csak, de ők meg amikor tudnak, meglátogatnak.

2011. máj. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem a munkahelyem kicsit se hiányzik. a nyüzsgés, alkotás viszont igen. így most lakás dekorálásban élem ki magam.
2011. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyáltalán nem hiányzik. 2 műszakban dolgoztam. Most 7 hós a kislányom és nagyon élvezem hogy csak Vele lehetek :))
2011. máj. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De, nagyon. Pedig két munkám is volt, és az egyiket itthon is tudom csinálni, csak sokkal kevesebb megbízást tudok elvállalni, mint régen (fordítok).


A másik, "rendes" munkám nagyon hiányzik, nagyon érdekes és szép karrierem volt. Mondjuk szerencsére várnak vissza, pont emiatt "tudtuk le" egyszerre a gyerekeket kis korkülönbséggel, hogy még egyszer ezt az elmenősdit (na meg a szoptatást :)) ne kelljen végigcsinálnom.

2011. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Maga a közösség, a kollegák hiányoznak, de a munka és a hajtás nem!
2011. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Borzasztóan!

Pedig egész nap ögyfelekkel voltam, napi 10-12 órát dolgoztam, de nagyon hiányzik!!

Szoktam is mondani a kollégáimnak, hogy néha bemegyek egy órára, csak hogy kicsit kiabáljon velem egy ügyfél :))))

Nekem 5 hós a fiam, de én az itthonléttől kicsit mát befordultam..:(

2011. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazándiból nekem sem hiányzik a meló. Kolléganőimmel heti szinten tartom a kapcsolatot, csak az lesz majd gáz, hogy nem leszek napra kész (mint eddig) a munkámban. Most nagyon élvezem azt, hogy teljesen mindegy milyen nap jön akkor sem kell mennem dogozni. :-)))
2011. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hiányzik! 14,5 hónapos a lányom és az utolsó percig dolgoztam. A szülés várható ideje előtti 2 hétig dolgoztam. De mivel lusta volt megszületni a kisasszony, így 3 hetet voltam itthon. Most meg azon stresszelek, mi lesz ha vissza megyek?! Mikortól is menjek vissza? Mennék is, meg nem is! Tudom, hogy jót tenne neki a bölcsi, mert gyerekek közt lenne, de én meg nem akarok lemaradni "fontos" dolgokról. Imádok vele lenni, de nagyon hiányzik a munkahelyem is!
2011. máj. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs'! Lemaradt, hogy én is irodában voltam és ügyfelekkel tárgyaltam-tartottam a kapcsolatot!
2011. máj. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!