Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok a zöldségeseknél...

Adhatok a zöldségeseknél kapható paradicsomból a babának? Csak mert még nincs szezonja?

Figyelt kérdés
Gondolom tele van vegyszerezve meg minden. A kertben meg még olyan sokára lesz...
2011. máj. 25. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán, a védőnő nekem azt mondta, hogy még az 1 éves gyereknek se adjak paradicsomot. Az enyémnek ki is csípi a fenekét, még a paradicsomos burgonyafőzelék is.
2011. máj. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Babája válogatja egyébként. Én már kb. 8-9 hónapos korától adtam a kenyérhez, sajthoz, sonkához kis darabokat a paradicsomból, héja és magok nélkül.

Egyébként illatra na meg színre is meg lehet állapítani, hogy milyen a paradicsom. Ami sötét színű, a száránál intenzív illatú, az fóliás, nem vegyszerezett. Szóval azt lehet adni. Ezek az egyébként kapható sápadt, és illat nélküli műparadicsomok vannak lefújva vegyszerrel, azok kényszerérettek.

Szóval ha találsz szép parit, abból adhatsz nyugodtan a babádnak.

2011. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor jól körbeszaglászok a városban.
2011. máj. 25. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!