Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bolti sűrített paradicsomból...

Bolti sűrített paradicsomból csinálhatom a lányomnak paradicsomos krumplit?

Figyelt kérdés

99,5% paradicsomot tartalmaz. + 0,5%sót. Ami itthon van pari az nagyon fonnyadt, nem szívesen adnám neki oda. Mi a véleményetek?

fél literes kiszerelésű, dobozos paradicsom.

Nagymama üveges paradicsomja is van itthon, de gondolom abba több tartósítószer van. vagy tévedek?


2010. máj. 26. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen mindkettőből főzheted. Miért lenne gond,hogy só van benne? A babák ételét is megkell sózni,vagy cukrozni,mert anélkül rossz az íze. A nagyi paradicsomában pedig csak kevés tarósítószer lehet,sokkal több adalékanyag van a tápszerekben.
2010. máj. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a babák ételét nem kell se sózni se cukrozni, anélkül is megeszik és ízlik nekik, persze ha ehhez vannak szoktatva. az én babám 9 hós se cukrot, se sót nem teszek az ételébe és mindent megeszik és ízlik is neki. (persze ha elkezdeném a sóhoz szoktatni, nyilván utána már csak úgy enné meg ő is) De persze, ha néha néha kap egy kis sót, semmi baja nem lesz, szóval szerintem is nyugodtan odaadhatod mindkettőt :) bár én a nagymama paradicsomjára szavaznék inkább :)
2010. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
második vagyok, csak mégvalami. én az aranyfácán paradicsomsürítményt használom, amíg nincs friss, nyári paradicsom, abban nincs semmiféle hozzáadott adalékanyag, se só, se cukor.
2010. máj. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, megyek is főzni :-)
2010. máj. 26. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!