Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Paradicsomos krumplit készítek...

Paradicsomos krumplit készítek a kislányomnak. Ki kell szedni a magokat a paradicsomból, vagy megeheti?

Figyelt kérdés
7hónapos múlt. Az a baj hogy elkezdtem kiszedni a magokat, de akkor a fél paradicsomot kidobom. Ti hogy csináljátok?
2010. aug. 13. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ki kell szedni. A párolt paradicsomot le kell paszírozni és úgy adni a krumplihoz. 2* végigcsináltam, h szűrőn átnyomkodtam és azt mondtam nem éri meg. Találtam a rossmannban kecskeméti paradicsomlevet, és azóta azzal főzök.
2010. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha megeszi, lesz baja tőle?

Mi van ha véletlen beleesik egy két mag?

2010. aug. 13. 10:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Allergén a paradicsom, nem is kicsit. A magja miatt, ezért kell kiszedni. Én még nem adnék neki, nem pepecselnék a magok kiszedésével. Adj neki az üvegesből inkább, mint az előző hozzászóló írta.
2010. aug. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előzőekhez: az üvegessel nem kell bajlódni. És megjegyzem, hogy a borsó átpasszírozása sem ér annyit, én abból is üveges borsófőzit adtam.
2010. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én vettem kecskeméti üveges paradicsom italt, és azzal csinálom a paradicsomos dolgokat.nem kell pepecselni
2010. aug. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én adtam neki paradicsomot a kajájába magostól,bár azt hiszem kicsit nagyobb volt már mintba tiéd,nem lett baja.
2010. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az első két adagnál kiszedtem a magokat, és úgy voltam vele mint te, mostmár nem szedem ki csak a nagyját, ami esetleg könnyen kijön. A héját húzom csak le. Semmi baja nincs tőle. 9 hónapos
2010. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!