Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig kell...

Hány hónapos korig kell büfiztetni a babákat?

Figyelt kérdés

Már azt is hallottam,hogy 4 hónapos korig,meg hogy addig amíg nem ül magától,meg amikor már forog akkor nem kell.

Leírnátok,hogy meddig kell büfiztetni?


2011. máj. 25. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

amíg nem tud magától büfizni :)

majd észreveszed, ne a naptárat figyeld hanem a babádat.

enyém 6 hónaposan ült fel, onnantól kezdve ha büfiznie kellett, felült és büfizett nélkülem, így elhagytuk

2011. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Addig kell büfiztetni amíg saját maga ezt nem bírja elintézni.
2011. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Ha hason van akkor tud büfizni,ha vállra akarom rakni akkor még előtte elintézi a kezemben.

2011. máj. 25. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát az elsö 3 hónapban szerintem mindenképpen.

Most 8 hós de elalszik a kezembe de felveszem vállra, ott alszik tovább pár percet míg büfizik, ha nem akkor is megy aludni.

2011. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Én sose büfiztettem, már csak azért sem, mert mindig belealudt mindkettő a szopiba. Oldalukra fektetve raktam le őket, így ha álmukban jött is egy kis büfi, kifolyt gond nélkül.

Szerintem ez amúgy babafüggő. Van, aki igényli, mert feszíti a kis gyomrát a levegő, másoknak nincs ilyen gondjuk. Én is azt tanácsolom, ne a naptárat, a babát figyeld.

2011. máj. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kisnita ***** válasza:
0%
Szerintem is babafüggő én sem büfiztettem a fiam, nem nyelt levegőt mert nagyon ügyeset szopott ezért büfi sem volt. Attól is függ, hogy hogy van mellre téve a baba.
2011. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb. akkor kezdett magától büfizni, mikor már ülni tudott.
2011. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 2. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!