Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A két hónapos fiam korábban...

A két hónapos fiam korábban hamar büfizett, de az utóbbi napokban általában fél órát ütögetem, simogatom a hátát és még akkor sem biztos a siker. Ennyi idős babát lehet már ülve büfiztetni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem büfizik, mert már megtanult ügyesen szopni és nem nyel annyi levegőt. Űlve hogy gondoltad? Szerintem, ha pár perc alatt nem büfizik, akkor hagyd, nem kell neki.
2009. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben azt csináltam, hogy a hassal a térdemre fektettem. Így kicsi nyomás érte a pociját és kijött a böfi. Védőnő mutatta, mert a babám az elején abszolút nem volt hajlandó böfizni.
2009. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy ülő helyzetbe kitámasztva lehet-e büfiztetni.Egyébként sajnos kellene a büfi, mert hallom, hogy levegőt nyel.

Kipróbálom a térdre fektetést.

Köszi!

2009. jún. 11. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!