Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kora után alussza...

Hány hónapos kora után alussza át a baba éjszakákat? És Ti szoktatok éjjel pelust (kakis-pisis) cserélni, büfiztetni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

még sosem aludta át, most 6 hónapos.

éjjel nem büfiztetek, mert teljesen felébred rá.

ugyanezen okból csak kakinál cserélek pelust, vagy ha már nagyon-nagyon pisis, nehéz, szaga van.

2010. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 9 hetes kora óta alussza át, most 16 hónapos. Nem szoktam semmit csinálni vele éjszaka, ha felsir, megnézem, de azt is halkan, nehogy felébresszem álmában.
2010. júl. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

14 hónaposan aludta át először az éjszakát,

nem büfiztettem hanem az oldalára fordítottam,

csak kaka esetén tettem tisztába

18 hónapos kisfiú anyukája

2010. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Két hónapos kora óta alussza át az éjszakát,most 10,5 hónapos.Büfiztetni már nem szoktam, mert fekve eszik, és amikor felemelem ki is jön a büfi,mármint amikor anyatejet eszik.Miután nem kelt fel éjszaka,nem keltettem fel pelenkát cserélni,szerencsére éjszaka soha nem kakil.
2010. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos, de még nem aludt át egyetlen éjszakát sem! 1 éves koráig szopott, de éjjel rögtön visszaaludt, így elmaradt a böfi, pelust én is csak akkor cserélek, ha kaki van.
2010. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 5 hónapos, még nem alussza át az éjszakát, talán egyszer kétszer előfordult véletlenül :-)

Nem büfiztetek, nem piszkálom, eszik és teszem is vissza az ágyba. Sosem tudom, hogy ilyenkor félálomban van, vagy eleve álmában eszik :-)

2010. júl. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6hetes kora óta.Addig,éjjel 1x cseréltem pelust,halvány fénynél és hason aludt,így csak max 5 percet vártam a büfire,majd leraktam aludni.
2010. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos a fiam,nem alussza át az éjszakát,csak véletlenül 1-2-t.van,mikor büfiztetés címén vállra teszem,de ez inkább amiatt van,mert imádom,ahogy szuszog és ilyenkor olyan,mint pici baba korában.ha kakis lenne,akkor cserélném ki a pelust,de hál istennek,ezt reggelre tartogatja.a pisist nem,mert felébredne.
2010. júl. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, arra azért még válaszolnátok, hogy a ti babáitok is éjjel -hajnal sírva jelzi hogy éhes vagy csak nyöszörög, vagy ti keltitek ha újra szopizni kell?
2010. aug. 3. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!