Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fiam szobájában 23 fok van,...

A fiam szobájában 23 fok van, rajta egy hosszú ujjú body, vékony pizsamanadrág és egy vékony hálózsák. Mitől nyirkos a nyaka hátul?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

melege van.

Nálunk is 23 fok van, a fiam rövidujjú body-ban alszik, pizsamanadrággal, és lerúgja a takarót, mert még így is melege van.

2011. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan melege van!!Kislányom 15 hónapos rövid ujjú bodyban,pizsinadrágban alszik,és egy nagyobb textil pelenkával van betakarva!De éjszaka úgy alszik jól,ha nincs betakarva(bár én mindig takargatom ,nehogy fázzon,de max 10 percet van rajta,mert addig forgalódik,még le nem jön róla!!Elég izzadós szegénykém !!
2011. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mekkora a picur?

Igen, melege van. Elég lenne rövidujjú, a vékony pizsi nadrág az rendben, és egy vékony, nyári takaró.

2011. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23foknál hagyd el a hálózsákot!egyszerűen utánajárhatsz különben!Húzz egy pizsit, és takarózz be nyakig!Meglátod, neked is meleged lesz! :)
2011. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az én 9 hetesem egy hosszú ujjú vékony kombiban és harisnyában alszik. Textil pelussal van betakarva, és végig alussza az éjszakát.
2011. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
15 hónapos, de most dunsztom nincs mit adjak rá, nappal 27 fok van, éjszaka meg lemegy 21-re is
2011. máj. 25. 22:27
 7/11 anonim ***** válasza:

Melege van, tuti.

Egy vékony hosszú ujjú body, meg egy vékony harisnya, vagy naci bőven elég rá, picit takard be.

Én babám ilyenkor napozóban alszik, bár nem takarózik ki.

3 hós

2011. máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kisfiam szobájában jelenleg 25 fok van, egy vékony kezes lábas pizsamában alszik, és tiszta víz a feje!
2011. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a lányom 16 hós, bodyban és hálózsákban alszik. Minek a pizsamagatya? Vagy ez, vagy az, de a kettő nem kell.

Egyébként nem minden baba, gyerek egyforma. nálunk télen is 24 fok volt (panelban lakunk, nagyon fűtenek), akkor is így aludt, most fűtés nélkül van ilyen meleg, így egyelőre nem változtattam az öltözékén. Nem szokott izzadt lenni, nem nyörög, sír, így gondolom pont jó neki.

2011. máj. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, leszedtem róla a hálózsákot, maradt a pizsi... minden ok volt reggelig. Hát kicsit túlöltöztettem
2011. máj. 26. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!