Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » éjjel miben altassátok a...

éjjel miben altassátok a babátokat. Kb.24 fok van a szobába, egy hosszuújjú talpas rugi, meg zokni van rajta, és egy ujjatlan vékony hálozsák ez elég? A zokni kell rá? 4 honapos

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:

"Altatjátok" és "szobában"!


Szerintem ennyi ruha bőven elég, mondjuk én zoknit már nem adnék rá.

2010. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, enyém egy rugdalózóban alszik,amióta ilyen meleg lett, egy takaróval, ami elég ritkán van rajta, mert pörög-forog az ágyban. Hálózsákot meg utálja.
2010. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A zoknit én sem adnám rá, hamár talpas van rajta. A többi elég szerintem.
2010. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az én babám 3hetes és 24 fok van nálunk is, én csak egy rövid ujjú bodyt és egy hosszú ujjú hálózsákot adok rá.

és jól érzi magát.

2010. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi babánk, rövid ujjú bodyban és rugiban alszik, vagy rövid body és vékony naci zoknival.Bár nálunk már nincs fűtve, így is van 20 fok, de reggelre még csak ennyiben is leizzad a szintén 4 hónapos babám.A zoknit tényleg hagyd le, ha talpas a rugi.

Inkább takard be, ha úgy érzed fázik.A tarkóján érzed.

2010. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én babám 20 fokban hosszu ujju body és pizsi alsoban alszik vagy rövid body és hosszu rugi.A zokni szerintem sem kell.
2010. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!