Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kislányom nem...

3 hónapos kislányom nem fogadja el a vizet, mit tanácsoltok? Hogy próbáljam, hogy elfogadja? Lehet neki valami mást adni?

Figyelt kérdés
Csak anyatejet eszik, és ebben a melegben úgy gondolom, hogy két szoptatás között néhány korty vizet kellene innia. Minden csecsemőtea és ital ami boltban kapható, 4 hónapos kortól javasolt, legalábbis én csak ilyet találtam.
2011. máj. 26. 10:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni de én 3és fél hósan adtam a kislányomnak Hippes granulátumos teát.4 hó van ráírva .És szőcukor van benne.
2011. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szőlőcukor bocsi!
2011. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem többen mondták,hogy nem baj ha 1-2 héttel előbb kap hipp-es teát.
2011. máj. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó 2 hozzászóló!


Szerintem sem a hetek alapján kell élesen elválasztani, hogy mit adunk a babának, és mit nem. Vannak olyan babák, akik egy idősen nem egyformán fejlettek.

Egyetértek veletek, azt gondolom, hogy ezzel nem okozhatok neki kárt.

Csak azért is kérdeztem meg, mert még véletlenül sem akarok neki rosszat, és mivel még kezdő anyuka vagyok, gondoltam biztos vannak itt olyanok, akik gyakorlattabbak nálam a témában :)

2011. máj. 27. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!