Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevállaljuk még a szobafestést...

Bevállaljuk még a szobafestést? 37. hetes terhes vagyok, és bármikor jöhet a baba! Mennyi ideig jönnek a káros anyagok festés után a falból?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:

:-)

mi tavaly júl.3-án festtettük ki a gyerekszibát, 17-ére voltam kiírva, 10-én szültem.

nem volt szaga a szobának, nem bántuk meg, hogy utolsó pillanatban még bevállaltuk.

2011. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Festhettek, de ha lehet, te ne nagyon legyél ott. Ha alaposan kivan szellőztetve, (az most nem gond, nincs már hideg), akkor semmi gond. De lehet, már választani, olyan festéket is ami pl. gyerekeknek való, tehát nem tartalmaz semmi káros anyagot. Mi is terhesség alatt festettünk, 2 napon keresztül éjjel-nappal nyitva volt az ablak. Meg is száradt, ki is szellőzött.
2011. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amíg szárad, addig ne legyél ott.
2011. máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! örülök mert már a párom nem bir magával:) addig mi megyünk dédihez!
2011. máj. 26. 12:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Mikor 38 hetes voltam, szobát lakkoztunk! Nem voltam ott amikor száradt. De megkérdeztem a dokit, aki azt mondta, hgoy ez nem megy át a köldökzsinóron neki!!! Ettől max te leszel kába, de a gyerekre semmilyen káros hatással nincs!!! Az első trimeszterben veszélyes, ilyenkor semmi baj nem lenet, nyugi!!!!
2011. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi költözés előtt festettünk,addigra megszültem,a nagyiéknál voltunk.Olyan festéket sikerült választani,aminek még a kenésekor sem volt szaga,így utána beköltöztünk.
2011. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szülés után egy nappal indult a festés mert a festő sem ért rá és a párom is vidéken volt. 5 nappal a kiírt előtt szültem.Mire hazajöttünk a babával(3 nap) már kiis száradt.Visszapakolni a szekrényekbe már nekem kellett.Ez augusztus volt.
2011. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!