Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok kevesebbet eszik...

Babátok kevesebbet eszik ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hónapos, és észrevettem,hogy kevesebbet eszik 30-40 ml-vel napközben, mióta ez a nagy meleg van. Nálatok is így van?
2011. máj. 26. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
én nem mérem.
2011. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, mi sem eszünk úgy. Kisfiam már 27 hónapos, de ő sem iszik. Mellette annyit iszik mint egy teve:-) Tejet és vizet iszik.
2011. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs, ő sem eszik. Míg pici volt, nem igazán szopizott nappal. Este pótolta be:-(
2011. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
illetve éjjel
2011. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, de természetes, én sem kívánom annyira az ételt ebben a hőségben.
2011. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen. Eddig ötször evett többet, most hatszor eszik, de kevesebbet.
2011. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizony ám! Három napja minden étkezésnél a sírás kerülget, annyira keveset eszik. De nem nyűgös, szóval biztos elég neki, csak nehezen dolgozom fel hogy van hogy eltelik 4 óra, és ő nemhogy keveset, hanem egyáltalán nem hajlandó enni. De ők érzik :)
2011. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Zsanett19899 válasza


szija az én kislányom 14h napos mióta ien meleg van alig eszik de nem nyügös neki biztos elég csak engem zavar hogy 1-2 kanállal hajlandó enni de íni viszont rengeteget iszik :)

2011. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!