Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, hogy ebben a...

Normális az, hogy ebben a melegben kevesebbet pisil?

Figyelt kérdés
A kislányom 3 hónapos. Már a reggeli pelusa sem volt annyira pisis mint szokott, és egész nap alig pisilt. Persze minden pelus nedves volt de éppen csak. Viszont rettenetesen izzadt egész nap. Evett rendesen, bár inkább sokszor keveset. Kell aggódnom?
2010. jún. 11. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggodj csak kicsivel több folyadékot adj neki.
2010. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Napközben árnyékban is 30 fok felett van a hőmérésklet, te is nyilván izzadsz keményen, ilyenkor az ember kevesebbet is pisil, mert egyszerűen kiizzadja a folyadékot. Adj neki sokat inni.
2010. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiizzadja mint a ló!
2010. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Külön inni nem adtam neki, kb két óránként szopizott. Egyszerre nem evett sokat, ezért gyakrabban kért.

Egyébként még a lovak is szoktak pisilni!!!, de neked is köszi, tündéri vagy!

2010. jún. 11. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, az én kisfiam pelenkái is sokkal könnyebbek ebben a hőségben. Mi is kevesebbet pisilünk ilyenkor :)
2010. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hú az én babámé meg full tele van mert írtó sokat iszik rengeteget!Egész nap csak a vizes cumisüvegen lóg!5 üveggel is megiszik!De izzad is szegényem.
2010. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem adj neki egy kis vizet is, nagyon kell a folyadék ebben a hőségben, legalábbis próbáld ki hátha elfogadja!
2010. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!