Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtalan, sírósabb babánál...

Renaaa kérdése:

Nyugtalan, sírósabb babánál érdemes homeopátiát bevetni? Tanácsok, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
4 hetes kisfiam úgy tűnik nyűgösebb kissé, könnyen felhergeli magát, én pedig tanácstalan vagyok sokszor... Sokat hordozom, az használ, de hátha még egy kicsit rásegíthetnék.
2011. máj. 26. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ártani nem árt, legfeljebb nem használ :-)

Nekem is hasonló volt a kisfiam, többen javasolták a Chamomillát , de nekünk nem használt. Egy próbát megér, mert nem drága, de nem csodaszer.

2011. máj. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát,szerintem egy 4 hetes kisbabának az anyukája a legjobb nyugtató.a kisfiam is sírós volt,sokat volt ölben.most már 17 hónapos,még mindig szeret ölben lenni,de már nem sírós egy pár hónapja.elfogadtam,hogy ő ilyen és kész.nem lehet egyébként,hogy fáj a hasa?
2011. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6 hónapos koráig üvöltött, és tök mindegy mit adtunk neki. Jó pár dolgot kipróbáltunk, mert már teljesen kivoltunk, nem tudtuk mi baja lehet.

Egy dolog segített rajta: az idő múlása...

De én kipróbálnék ezt-azt, mert tényleg úgy van, ahogy írta az első: lehet, hogy használ, ha meg nem, akkor nem veszítettél semmit.

2011. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs is gond az elfogadással, de az ember csak keresi a megoldásokat a baba érdekében :)


A hasfájás szinte biztosan kilőve, mert egyáltalán nem tipikus a sírása, kakil, pukizik eleget.

2011. máj. 26. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg puha plédbe bugyolálni. Az ilyen picik imádják. :)

Vagy lehet, hogy fázik. Nekik még teljesen más a hőérzetük, amikor rólam leszakad a gatya, olyan meleg van, a 10 hetes fiamat takargatni kell.

Unatkozhat is. Ha te felveszed és hordozod, jó sok inger éri, nézelődik, meleg is van, anyaillat is van....Ha lerakod, minden megszűnik.

2011. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!