Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segit, setek, miért van ez?...

Segit, setek, miért van ez? Már a hajam tépem. Nem értem miért változott igy meg? Altatási problémák

Figyelt kérdés

7 és fél hónapos a kisfiam, és az altatása egyszerűen kész borzalom. Ásitozik, dörzsöli a szemét, cumit berakom a szájába a plédjével betakarom (mindig ugy alszik hogy magára huzza, gyűri a plédjét, vékony pléd) és csak üvölt hisztizik, ha hagyom hogy átforduljon, (akaratos nagyon) egyből négykézlábra áll ésmár mászik, de közbe üvölt hogy álmos. Megfogom visszarakom magam mellé, átölelem és üvölt hogy menni akar! Most akkor mit csináljak?

A másik meg nagy nehezen elalszik, és fél óra múlva felébred, és nem birom visszaaltatni, csak fél-háromnegyed óra múlva ugyanezzel a tortúrával. Ez nap közben nem is lenne probléma, de tegnap este és éjjel csak 2 órán át tartott az altatása/visszaaltatása.

Már a hajam tépem nem birom idegekkel. Nem értem hova "tünt" az a kisemberke akit ha megfürdettem este fél 8 kor, 8-negyed 9 kor már aludt?


2011. máj. 26. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szia! az én fiam dettó, csak már nagyobb, ő 21 hónapos. alvásban példás volt eddig. kb. 1 hónapja csinálta nekem is és arra tudtam következtetni, hogy a foga jön. vagyis ki is jött 4 egyszerre, s azóta visszaállt, szépen elalszik. nálatok fogzás lehet most?
2011. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia.

Kezdem azt hinni,hogy ez életkori sajátosság.

Mindkét gyerekemnél,ebben a korban,ezzel küzdöttünk.

A lányom 1 éves.Még mindig ezt csinálja.Csak menne menne és menne.

Kap vacsit,ebédem berakom a babakocsiba és kb 3 perc alatt már alszik is.

Így a hajam is megmarad,és ő is kialussza magát.

De lehet fogzik.Nem?

2011. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Fogzas, adj neki gyerekorvos altal felirt nyugtato/fajdalomcsillapitot. Tud am fajni ahogy jonnek a kis fogacskak.
2011. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Most tanult meg mászni? Mert valószínű épp fejlődési ugrás, meleg egyszerre.


Kis biztatás: lesz még rosszabb is...

23 és 4hónapos törpékkel csinálom ugyan ezt.

2011. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
És ahogy nő, úgy megy ez tovább, hol jobb lesz, hol rosszabb.
2011. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
3 felső jön egyszerre. de már az innye meg van repedve. És adtam neki Panadolt is, mégis ezt csinálja...
2011. máj. 26. 13:28
 7/18 A kérdező kommentje:
Már 2ésfél 3 hónapja mászik. Most az a topp hogy huzza fel magát. Demár ez sem új. Már egy hónapja csinálja
2011. máj. 26. 13:30
 8/18 anonim ***** válasza:

Azért gondolj csak bele.

Mire kibújik az az apró fogacska,hát nem kívánnám az ellenségemnek sem.Bár nálunk a cici nagyon megnyugtatja fogzás idején.Nálunk 6 foga jött egyszerre.

Így van ahogy írták,fogod Te még a hajad tépni.

Próbáld babakocsiba eltologatni.(rászokás ide vagy oda)

2.válaszoló aki 2éves és 1 éves gyerkőcei mellett tépi a haját.

Kitartást

2011. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem gáz egy 7 hós babát lenyugtatózni? A sedatif pc n gondolkodtam már...Jobban is aludna este...
2011. máj. 26. 13:32
 10/18 anonim ***** válasza:
kitartás!! Tényleg hol jobb, hol rosszabb. 2 éves fiam volt hogy még este 11kor se akart aludni, apjával "szórakoztattuk". A foga nagyon sokat számít ám!! Dentinox gél pl. jó lehet rá.
2011. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!