Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem jól evő 20 hónapos babádna...

Nem jól evő 20 hónapos babádnak, hogy néz ki az étrendje?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért a Te babád mennyit és mit eszik?
2011. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy reggeli:300 ml tejci

tízórai: kis gyümölcs vagy fél fokhagymás kifli v. egy kis vajas kenyér

ebéd: nincs mert délbe alszik és a tízórai neki 11h körül van!

uzsi:(ami nálunk az ebéd)egy üveges bébiétel v. spenót vagy valami amit hajlandó megenni.

Vacsi: általában ami az ebéd

Útóvacsi: 300 ml tej

Napközben már szinte semmi nasi nincs mert a főtt ételt úgy kell bele imátkozni. Nagyon válogatós lett! Ja és 2-2,5 liter teát iszik. 20 hónapos

2011. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20,5 hónapos a fiam

most már elég jól eszik,de nemrég fele ennyit evett

reggel hétkor kel,akkor 1,5 deci tejital.nyolckor 180-200 gramm gyümölcs

11.15 ebéd 200 gramm a mi kajánkból+alvás előtt 1 deci tejital

15 uzsonna egy danett vagy krémtúró vagy joghurt

18.15 200-240 gramm tejpép

20 alvás előtt egy deci tejital

ezen kívül 3 deci vizet iszik napközben.

nasi nincs,nem igényli

most jön a foga,nem eszi meg a kenyeret,de ha megeszi,akkor a vacsora vajas kenyér és reggel is eszik egy kis kenyeret

én marslakócskák szirupot adok neki,azóta eszik ennyit.előtte 100 gramm gyümi volt,a főtt kaja 150 gramm volt

2011. máj. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

20 hónapos.

Reggel nyolc körül kel, akkor szopizik.

Kilenc, fél tíz fele péksüti, vagy kenyérféle, vagy banán, mikor hogy jön ki a lépés.Ezekből sem sokat eszik, pár falatot

Délben főtt kaja, általában sűrű leves, nem eszi már meg a főzeléket, pedig előtte megette.

Alvás, aztán négy óra fele joghurt, vajas kenyér, gyümölcs.Egy doboz joghurtot eszik meg, vagy egy fél szelet kenyeret.

Este fél nyolc körül vagy tejbegrízt, kb. két és fél decit, vagy egy szelet melegszendvicset egy pohár kakaóval.

Cicivel alszik el.Nagyon cicis még mindig, nem tudom hogy ha leszoktatom változik e az evéshez való hozzáállása, mert még mindig taktikázni kell hogy kellő mennyiséget egyen.Amúgy 12.5 kiló.

És ti mit esztek, hány kiló a picid?

2011. máj. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

6.30 körül 2 dl kakaó

9 körül gyümölcs vagy dörmi

12 előtt főtt kaja és 1 dl kakaó 2 óra alvás

16 körül joghurt

19 vacsi tejbegríz vagy kenyér esetleg főzelék

20.30 tejital vagy tej

kb 12 kiló Azért szoktam tejitalt adni ,mert a tejjel 6 ig sem alszik !

Ötletek a jobb alváshoz ?

2011. máj. 27. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Jó alvás?Az mi?:-)Mióta megszületett a fiam rossz alvó.Még mai napig is fent van min.2*, de van hogy többször.Nem tudom miért, ezért tanácsot sem tudok adni, de szívesen vennék valami tuti tippet.

2011. máj. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!