Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejbedarapépet lehet bevezet...

A tejbedarapépet lehet bevezetés nélkül adni, rögtön egész adagot? 4 hós a fiam.

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
én fokozatosan adnám ne hogy sok legyen a pocaknak
2009. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet egy adagot adni neki.....az o gyomra meg nincs hozzaszokva az ilyesmihez...fokozatosan kell hozzaszoktatni.Minden nap egy kicsivel tobbet....
2009. márc. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.Én 30ml víz és egy kanál pép így kezdtem utána tápszer v.szopi,másnap 40ml víz és annyi pép,hogy ne legyen folyós és megint tápval kipótoltam,csináltam ezt napról napra többel és amikor már megevett egy adagot már nem pótoltam ki.Az én kisfiam már 6hós,de még mindig nem eszik meg 160ml-t,mondjuk én már gyümivel csinálom neki.Jó kostolgatást:D

6hós baba anyuja

2009. márc. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!