Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek segitségük csak a...

Akiknek segitségük csak a párjuk (ő persze dolgozik) Hogy birták 37. hetes terhesen 2éves gyermek mellett? én már hulla fáradt vagyok. Hihi

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehezen. A végére a házimunkából csak annyit csináltam már meg, amennyit nagyon muszály volt (pl. ebéd melegítés, vagy ha nagyon nem volt már ruha, akkor mosás), mert amellett, hogy a naggyal jártunk játszózni, nem sok erőm maradt semmire sem. Ha délben sikerül leraknod aludni a lurkót, akkor menj el te is pihenni. Ja, és ebben a nagy melegben minél többet igyál!
2011. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En csak 33 hetes vagyok, a kisfiunk 19 honapos. Es en meg dolgozom, 50%-ban. Olyankor a ferjem vigyaz a kisfiunkra. Birom.
2011. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Remekül. Nekem semmi gondom nem volt, csak a meleggel, de így jár, aki nyár közepén szül. :-))

A 40. héten, mindenórásan, jóslókkal plusz a kétévesemmel egyedül voltam, a páromnak még utaznia is kellett. Hazaért a szülésre. :-)

A 37. héten még átrendeztem a házat, meg befőztem az őszibarackot. :-)))

2011. máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, még csak 10 hós a lányom, lehet, hogy lesz második, de lányok, le a kalappal előttetek. Komolyan!

Én már ezzel az eggyel is a hajam tépem néha:)!

Kedves Kérdező, kitartás, és tényleg pihenj, amikor csak tudsz!

2011. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Idővel hozzá erődödik az ember a több terheléshez. Ahogy először az egy gyerek ellátása okozott nehézséget (de mennyit, te jó szagú ég!!! hetekig alig aludtunk, sokszor bőgtem és reszkettem a fáradtságtól), a második baba megszületésekor egy kicsit megint változnak a dolgok, bár őszintén szólva alig okoz már változást. A babavárás utolsó ideje nehezebb úgy, hogy mellette van egy pici, akit el kell látni, hiszen nem dőlhetsz le pihenni, olvasni vagy ilyesmi bármikor, de szerencsére ez csak néhány hét.

Kitartás, kedves kérdező!

2011. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hónapos a fiam, és a 36.hétben vagyok, apa reggel 6-tól este 8ig nincs itthon. kibírom, bár fárasztó, de kevesebbet megyünk sétálni, itthon meg leülök a földre, és magától eljátszik a nagyfiam hála isten. Kaját összedobom amíg alszik, de néha én is elalszok mellette, így pihenek egy picit. Kitartás nektek is!!
2011. máj. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huu csajok nem egyszerű a téma de ugy látom mindenkit csak tisztelni lehet:)De mi ezt szeretjük ha nincs megállás!Csak ha a testünk nem birja nincs mit tenni:)
2011. máj. 27. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!