Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elore megfozott csirkemellet...

Elore megfozott csirkemellet le lehet fagyasztani a babanak? Meddig all el?

Figyelt kérdés
6 honapos a pici
2011. máj. 27. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg külön főztem a fiamnak, végig így csináltam a hússal és a májjal is. Kis kockákra vágtam, megfőztem zöldfűszeres vízben és zacskóban lefagyasztottam. Amikor kellett, reggel elővettem a sima hűtőbe, délben pedig beleturmixoltam a főzelékbe. 2 hónapig is eláll.
2011. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Le lehet, de nekem valahogy annak felengedés után mindig volt egy érdekes mellékíze. Így én inkább mindig pici darabokra felvágtam a nyers csirkemellet, becsomagoltam folpackba, és beraktam a batyukat a fagyóba. Ha főztem, mindig kivettem egy kis csomagot, és abból készítettem a kaját, így olyan, mintha totál frissen vettem volna.
2011. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom: megfőzöm, felkockázom, és lefagyasztom 1-2 adagonként. 16 hós, így biztos van mindig itthon Neki husi :)
2011. máj. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!