Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fagyasztóból kivett, megfőzött...

Fagyasztóból kivett, megfőzött csirkemellet vissza lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Most vettem ki a fagyóból egy csirkemellet a babámnak (először kap húst,7 hónapos),feltettem főni,de ugye ez elég sok.A kérdés,hogy turmix után főve vissza lehet-e fagyasztani,vagy már nem?
2010. márc. 2. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem nyersen vetted ki,most megfőzöd,tehát igen,utána visszafagyaszthatod.
2010. márc. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%
Lefagyaszthatod, De miért főzöl még neki külön? Már ehetné azt,amit magatoknak főzöl.
2010. márc. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ELŐSZÖR kap hust,és 7 hónapos,mit kéne neki adni,csirkepörköltet rögtön?Még ilyenkor szerintem külön kéne főzni.
2010. márc. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk tegnap a paprikás krumpliból kapott, mielőtt fűszereztem volna, sima főtt krumplit, nagyon kevés csirkehússal(épp csak sós volt, és nem használok zsiradékot), utána magunknak befűszereztem ahogy a felnőtteknek kell.

Ezért nem pancsikáltam össze egy krumplinak és két kiskockányi csirkehúsnak egy fazekat...


Amúgy így visszafagyaszthatod a húst, miután megfőtt, lehült.

2010. márc. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam neki adni a miénkből,de az egyémet már 4 hónapos kora óta hozzátáplálom,és 5 vagy 6 hónapos kortól kap husit,azért irtam hogy a kérdezőnek még szerintem nem kéne felnőtt kaját adnia,de hát nem is ez volt a kérdés.
2010. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Lehet,hogy előrébb kellene tartanunk a hozzátáplálásban,de 5 hónaposan kezdtük és még mindig alig eszik,nem igazán sikerült kiváltani egy étkezést.Aggódom is,de megoldom.Valahogy...
2010. márc. 2. 08:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze,lelehet fagyasztani. Én jégkocka tartóba fagyasztottam le (olyan gumisba),és ha kell kiveszek 1-2 kockát belőle.

2010. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!