Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós babámnak szorulása van?...

4 hós babámnak szorulása van? Hogy segíthenék neki?

Figyelt kérdés
Anyatejes, hasfájós volt 3 hós koráig. Az már nincsen, vagyis szerintem az emésztéssel már nincs baja, csak mintha nem jönne ki neki valami könnyen. Ma még nem kakilt, tegnapelőtt sem, tegnap nagyon összekakilta magát, nyakig olyan volt, szerintem a két napi adag. Mindig puki után vagy előtt sír fel. Azt mondjuk nem értem, után miért sír, mert akkor meg kéne könnyebbülnie, nem?
2009. márc. 16. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért sír utána, mert fáj ahogy kijött. Nekem is ha kemény vmikor iszonyúan fáj... Próbáld meg a lavolac szirupot, az helyre szokta tenni.
2009. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha híg volt a kaki, akkor nem szorulása van, hanem tornáztatni kellene, hogy a belei mozogni tudjanak, sokkal könnyebben megy majd neki, egyébként az anyatejes babáknak ha 5 napig nincs kaki, az is normális. Egyébként én nem adnék neki semmit, hanem minden tisztábarakás előtt, meztelenül is tornáztasd, a hasát is masszírozd, az segít. Ha majd eszik szilárdat, majd jobb lesz. És igen sírhat hogy fáj neki, nem tudhatjuk ki tudott e ürülni rendesen.
2009. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 hós a babám.1 narancs levét szoktam odaadni neki attól meg van a hatás!:)Szerintem próbáld ki.
2009. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A narancs leve nem csinál sok savat?
2009. márc. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!