Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenéses járvány? Kisgyereke...

Hasmenéses járvány? Kisgyerekes Anyukák, nem féltek?

Figyelt kérdés
Nem ijedtetek meg a járvány hírétől? Én színte pánikba estem.. nagyon féltem a kicsimet és magunkat... Ki , hogy reagál az ilyen hírekre mint fiatal anyuka?
2011. máj. 27. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam, hogy az ominózus uborkából nem forgalmaztak nálunk.
2011. máj. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

nos elsősorban inkább téged érintene a betegség mint a kisbabát

és hálégnek ide nem került a buborkából

2011. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Terjed az országokban.. :( Én nagyon félek... Híradóban aztmondták ide is ide fog érni.. mi lesz? Írjon aki nem ijedt meg nagyon, hátha kicsit bátorítani tudna engem is! De írjon az is aki színtén be van ijedve... vagy egyedül vagyok?
2011. máj. 27. 19:57
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
elmondták ma a híradóban,hogy meg kell mosni a kezünket és a gyümölcsöt, zöldséget és elkerülhető a betegség...
2011. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
2011. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ijedtem meg, mert nem is hallottam erről.

Ha hasmenés is lesz, figyelni kell, nehogy kiszáradjon a baba, amúgy nem lesz baj, ne aggódj.

2011. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres kézmosás, gyümölcsök, zöldségek alapos megmosása.

Ha lesz hasmenés: sok folydék, diéta, popsitörlő elhagyása (babádnak:D).

Nem kell megijedni.Be kell tartani a higiéniát, és kész.

2011. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy már szinte minden évre jut 1-2 halálos veszedelemmel való riogatás. Itt volt a kucuhapci, most a gyilkos uborka, utána meg jön a halinfluenza. Vannak még a kullancsok, amelyek közül állítólag egyre több a fertőzött, a rota vírus, és sorolhatnám.

Ha Híradót nézel, akkor már az ember úgy érzi, hogy ahhoz hogy a szülő a csemetéjét életben tartsa, a gyereket évente legalább kétszer kéne oltatni, burokban, fertőtlenítővel átitatott vattába csomagolva tartani és biztonsági őrrel őriztetni, mert körülvesznek minket a pedofilok és szervkereskedő gyermekrablók.


Persze figyelni kell, nem árt az óvatosság, de pánikba sem kell esni. Én azért örülök, hogy egy olyan korban és földrészen élek, ahol nem kell félnem attól, hogy a nyolc gyerekemből (ha nem halok bele a szülésbe) jó esetben 2-3 ha megéri a felnőtt kort.


A kajára meg különösen figyelni kell, de MINDIG, járványtól függetlenül.

2011. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%
Egyébként pont Spanyolországba készülök júniusban a gyerkőcökkel, már megvan a repülőjegy és a szállás is... :-)
2011. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Németországban élek, de eszemben sincs ezen aggódni, amíg egészségesek vagyunk, nem fogom ezzel tönkretenni minden napomat.
2011. máj. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!