Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasmenéses járvány? Kisgyereke...

Hasmenéses járvány? Kisgyerekes Anyukák, nem féltek?

Figyelt kérdés
Nem ijedtetek meg a járvány hírétől? Én színte pánikba estem.. nagyon féltem a kicsimet és magunkat... Ki , hogy reagál az ilyen hírekre mint fiatal anyuka?
2011. máj. 27. 19:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... persze nem lehet folyton ezen gondolkodni, és igen, tényleg mindig újabb halálos járványokkal jönnek sajnos.. meglátjuk hova alakul ez most.. reméljük megtalálják az ellenszerét hamarosan és el is felejthetjük... Továbbra is örülök, ha írok még! MInden jót!
2011. máj. 28. 08:38
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy rotavírus vagy hasonlo is van ennyire veszélyes,nem kell rögtön pánikolni.
2011. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Vírusok amugy vannak,rengeteg és soknak nincs ellenszere,én nem nézek tévét,ma hallottam csak erről,de nem vagyok az a fajta aki rögtön beadatja az oltást ha uj virsusra kifejlesztenek egyet.
2011. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban félek attól, hogy amikor bicajjal megyek a két gyerekkel oviba elüt minket egy autó...minden hétre jut egy fékezés. Vagy a ránkrepiti a szél a cserepet az utcán....Járványoktól nem félek, fölösleges. Hiába parázok, azzal nem segítek megúszni. Ezzel nem rontom még jobban a napunkat. Ne aggógj ilyeneken.
2011. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ket gyerek van es minden evre jut 1-2 hasmeneses jarvany. Nekem annyiban van szerencsem, hogy tenyleg csak a hasmenesuk szokott lenni, hanyni nem szoktak. Eros mindket gyerek, itatom oket rendszeresen, kimelo eteleket adok es jo gyakran megy a mosogep. A pelenkasnak ilyenkor felvaltva hasznalok bephantent es sudocremet, vizzel mosom a feneket, nem torolgetem. Nehany nap, max 1-2 het es elmulik.

Szoval a hasmeneses jarvany az, amitol tenyleg nem felek.

Egyebkent mielott gyermekeim voltak semmi ilyet nem kaptam el soha, azota en is rendszeresen mindig. A hasmenessel semmi bajom, inkabb az volt cifra, amikor legutobb hanytam is egy hetig. Ilyen ne legyen csak, mert a vegere annyira legyenultem, hogy alig birtam ellatni a gyerekeket.

2011. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!