Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszik a babám. Mit tehetné...

Nem eszik a babám. Mit tehetnék? 13 hónapos jóevő gyerkőcöm 3 hete "elromlott". Van valakinek valami trükkje amivel evésre lehet birni a csemetémet?

Figyelt kérdés

3 éves gyerkőcöt meghazudtoló étvágya volt eddig,azonban 5 kanálnál többet ujabban nem hajlandó elfogadni persze ha egyáltalán sikerül bejátszani az első falatot a szájába..

A tejcsit és a ropogtatni valót viszont elfogadja.


2011. máj. 27. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet a foga miatt? Az én gyerekem is hatalmas adagokat eszik, de mikor jön valamelyik foga, akkor pont azt csinálja, amit írtál. Csak rágcsál, illetve gyerekitalt iszik. Én is mindig kétségbe esek. Bár nálunk ez általában egy hét alatt lezajlik, aztán minden visszatér a régi kerékvágásba. Lehet a te gyerekedet jobban megviseli. Az én gyerekem 16 hónapos, mikor az örlők jöttek is ez volt, most meg kijöttek a szemfogai és szintén ugyanezt csináltuk végig.
2011. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is a fogára gondolok mert matat a szájába könyékig meg tiszta nyál a bébi viszont a 3 hetet sokallom.. Minden esetre azóta mi is dúsítjuk a tejcsit gyerekitallal..

De látom rajta hogy nem elgíti ki így sem teljesen...1 óra múlva már nyüzsizik hogy éhes.

Hétfőn azért elviszem dokihoz mert rám ijesztett a védőnő hogy még vérszegénység miatt is étvágytalan lehet..

(tudni kell hogy 9 hósan kezdte a tejet mert egyik napról a másikra nem fogadta el a tápszert)

De ha valakinek van ötlete hogy diktálhatnék bele szilárd táplálékot az íjon :)

2 napig tetszett neki hogy a vajas kenyér falatot felszúrhatja villára...de nekem más móka nem is jutott eszembe..

2011. máj. 28. 04:55
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem akar enni en a nappaliban etetem mesenezes kozben.
2011. máj. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!