Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fél éves gyerkőcöm miért...

A fél éves gyerkőcöm miért kel fel még éjjel 2szer enni? Olvass lejjebb!

Figyelt kérdés

Mikor "kicsi" volt,átaludta az éjszakát,már 4hónaposan megduplázta a születési súlyát,azóta kel fel éjjelente,előtte semmi gond nem volt,kis angyalként aludt,aztán egyik napról a másikra neki állt éjjel enni!Már akkor a védőnőnk tanácsára adtam neki a 6hós,jó éjt tápszert-nem segített!Jött a napi 2 főzelék-nem segített!Azt tanácsolta a védőnőm,h ha már nagyon nem bírom,akkor adhatok neki nurofent!Hát kipróbáltuk...aludtunk egy huzamba hajnali 4ig,de aztán akkor indult a nap!

Valami tanácsot kérlek adjatok!!


2010. júl. 11. 08:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy azért kel fel, mert éhes? A mi babánk 2 hós kora óta végigaludja az éjszakát. Próbálkozott ő is, hogy felébredt, sírt...már majdnem megszoptattam, amikor eszembe jutott, hogy azt mondták, ha megszoptatom, akkor hozzászokik és máskor is fel fog kelni emiatt, holott eddig is kibírta evés nélkül éjszaka.

2-szer megcsináltuk, hogy nem szóltam hozzá, csak visszaringattam, adtam Neki egy kis vizet...Azóta nem ébred fel.

Tanácsot nem tudok adni, de leírtam hogy nálunk ez volt:)

Ja és 5 és fél hós:)

2010. júl. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bizti h éhes,mert korog is a kis pocija!:)A vizet meg a teát nappal se issza meg,ezért meg se merem próbálni éjjel!Ha a szomját oltom,akkor hígabb tápszert adok neki
2010. júl. 11. 08:12
 3/17 anonim ***** válasza:
üdv a klubban!azén fiam azóta csinálja ezt,mióta a fogai elindultak.
2010. júl. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!Nagyon hasznos volt!!!!!Akkor nekünk már 2-2,5 hónapja megindultak,csak még nem jöttek ki?!
2010. júl. 11. 08:18
 5/17 anonim ***** válasza:

Csak leírta, hogy náluk miért volt.. nem azt, hogy biztos nálad is azért :S

Az enyém 4 hónapos, de nálunjk is változik, hogy éjjel hányszor ébred. Volt már, hogy beállt egyszeri evésre éjjel, aztán mostanában megint kétszer kel. Amíg visszaalszik kaja után, addig én nem bánom, hogy éjszaka is eszik. szerintem ha este meg fog tudni enni annyi kaját, amivel egész éjjel tele a pocakja, csak akkor nem fog már felkelni. Változik az emésztésük és az étvágyuk is, ezért lehet szerintem, hogy korábban már végigaludtak, most meg nem.

Nem tudom, hogy mi a "szabály" arra, hogy mikortól "kell" végigaludniuk az éjszakát, de szerintem most még korai ezt várni tőlük.

2010. júl. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ja, és ő is most négy hónapos korára duplázta meg a születési súlyát, mint nálatok! (előző voltam)
2010. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem a 2 gyerkőcöm,a nagyobbik,aki elmúlt 2 éves,ennyi idősen már fel sem kelt,még amikor fogzott sem!Jó mden gyerek más,de furcsa,h ahogy nől,annál többször ébred meg!
2010. júl. 11. 09:02
 8/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, mi 9 hónaposan óránként keltünk és szopizott. Aztán rájöttünk mi a gubanc. vacsorára laktatóbb szopi, vagy tápszer esetleg nem segítene?
2010. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a Jó éjt tápszer nálunk se segített, de a sima tápszer, nagyobb adagban, igen. Ez volt a megoldás egyik része.
2010. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
H h nagyobb adagban?Sűrűbben adtad neki?én már az avent vágott cumit tettem rá a cumisüvegre,gondolván hátha elfárad evés közben,de nem ment így sem:(
2010. júl. 11. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!