Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik mostanában...

Miért alszik mostanában ennyit a 15hetes babám?

Figyelt kérdés
A héten kezdődött hogy alig felkelünk kb 8körül max 1óra és már aludni akar,de egész nap igy megy.Amugy most kezdte átaludni az éjszakákat is fél9-kor alszik el és ma is fél5kor ébredt.Anyatejes.Most fejlődhet vagy mitől lehet ez?
2011. máj. 28. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódjad túl ezt a dolgot az ilyen kicsi babik még természetes hogy sokat alszanak,egészen 6-7 hónapos korukig átalusszák a napot! Az én kisbabám is végigaludta a napokat sokáig, most 10 hónapos és 2x alszik 1-1,5 órát. teljesen normális,most gyűjti az erejét a kúszáshoz a kisbabád!!!!!!
2011. máj. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, az én babámmal pont ez a helyzet, ő is épp 15 hetes kislány. Eddig kb 3x 20 percet aludt egész nap, most meg 1-1,5 óra ébrenlét után alszik minimum egy órát... Tulajdonképp nem bánom, ha éjjel is tud aludni. bár mi még 2x kelünk éjjel (pedig tápszeres). Én valamiféle fejlődési ugrásra gyanakszom.
2011. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez így normális, szépen rendeződni fog aztán, hogy mikor és mennyit alszik aztán a nappali alvások lecsökkennek először 3ra majd kettőre és egy éves kora körül egyre :)

fejlettebb az idegrendszere így nem szakaszosan alszik hanem adott időközönként hosszabbakat :)

2011. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. máj. 30. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!