Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legbutább kérdés/tan...

Mi volt a legbutább kérdés/tanács amit a babád nevelésével kapcsolatban feltettek/mondtak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 14:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
A szülésznő: "Két kiló tíz lett, maradhat?"
2011. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
első, ez nagyon jó :D biztos kikerekedett volna a szemem :D
2011. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Full rózsaszín ruciban volt kislányom + rózsaszín/bordó babakocsi. És megkérdezték hogy: Kisfiú? Én csak mosolyogtam és közöltem hogy kislány :))
2011. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
:o) Utolsó, mi is jártunk így...
2011. máj. 28. 14:29
 5/23 Nemesmedves válasza:
60%

Igyak pálinkát, ha nehezen alszik el - férjem tesója

Ne adjak neki enni,mindig ha kéri, mert elkényeztetem -após

ne vegyem fel, ha sír (1 hetesen), mert le sem fogom tudni vakarni magamról... - barátnő

2011. máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

14:24


Ja, már azt hittem csak engem találtak meg ezek az idióták!!!!

Dettó ugyanez, mai napig bánom, hogy ilyenkor nem azt válaszoltam, hogy igen, kisfiú, és azért van talpig rózsaszínben, mert szeretném ha b.zi lenne és egy kedves fiatalember lenne a felesége. Hülye kérdésre hülye válasz.


A másik: szőke barátnőm tolta a babakocsiban a szöszke babáját, mellette én a saját lányomat, aki barna bőrű, barna hajú. Erre egy nőci megszólalt: de éééédesek!!! Ikrek?

2011. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Csak 2 hónapos koráig tudtam szoptatni a kisfiamat, utána tápszert kapott. Anyósom állandóan ezt hajtogatta: -Miért adtok tápszert annak a szegény gyereknek? (Ő mind az 5 fiát tehéntejen nevelte fel.)
2011. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hogy hülyeség az igény szerinti szoptatás, és az is, hogy csak anyatejet adjak neki, amíg csak lehet, de min. fél éves koráig (hogy nem adok neki vizet, teát).
2011. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok, tőlünk is kérdezték kék cuccban, kék babakocsiban, hogy kislááány? Nem.
2011. máj. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

14:24-es vagyok.


Volt még olyan szitu, hogy anyukámmal mentünk a boltba és persze ő tolta a babakocsit. Hát erre azt hitték hogy az ő babája és én a baba testvére vagyok. Pedig anyukám 50 én 27. :D Durva volt. Mikor mondtuk hogy hát ő az unokája és a baba az enyém, olyan zavarba jöttek azt se tudták merre menjenek :))

2011. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!