Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legbutább kérdés/tan...

Mi volt a legbutább kérdés/tanács amit a babád nevelésével kapcsolatban feltettek/mondtak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 14:10
1 2 3
 21/23 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

"3 hósan ültessem bilire, mert minél kisebb annál előbb megszokja-anyós"


Ezt a barátnőmnek is javasolta az anyukája, hiába mondta, hogy a gyerek még ülni se tud. De hogy szokja a segge alatt.... :-DDD

2011. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

"Szia!Anyósom barátnője a lányom születése után:"Azonnal menjek be mert hideg van megfázik a tejem!"Nem vicc:)"


barátnőmnek mesélte egy szoptatási tanácsadó, hogy a hozzájáró anyukák a védőnőjüktől!!!! a következő "jó"tanácsokat kapták:


Ne egyen az anyuka epret, mert eltömíti a tejcsatornát!

Ne szoptasson lázasan, mert leforrázza a gyerek száját.

2011. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én vagyok akinek majdnem megfázott a teje.Különben ápolónő vagyok....mellékesen.És ez májusban volt és nem voltam ám meztelen.Felvilágositottam azért h. a tej nem tudom hogy fog megfázni,de ha majd tüsszög és köhög neki szólok elősször.Hát vannak tényleg bugggyant emberek.Jól mondják nagy az Isten állatkertje...
2011. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!