Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhában szoktatok...

Milyen ruhában szoktatok sétálni, játszóterezni a babátokkal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
melegítő, sportcipő, vagy farmer sportcipő nyáron papucs.
2011. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
ing,blúz,elegánsabb nőcisebb felső v.póló,térdfarmer,vászongatyó v. farrmerszoknya,esteleg egyberuha,lapos papucs vagy szanda.Sminkelek és ékszert is teszek.
2011. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
esteleg=esteleg :D
2011. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nah szóval esetleg :DDDDDDD
2011. máj. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vászonnadrág, csinos felső, nőies póló, szandál, lapos cipő.
2011. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Farmer, utcai jellegű sportcipő, szűk felső (színesek).

Most nyáron rövidnadrág (térdig érő, inkább sportos), szűk trikó, és olyan túrapapucsféleség.

2011. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én általában melegítőben vagy farmerben megyek. A kisfiamra is szintén melegítőt adok, mert abban kényelmesebben szaladgál, ha jó idő van, természetesen rövidnadrág szandállal neki.

Ha arra gondolsz, akkor nem a legjobb ruhában, amire vigyázni kell, de nem is szakadt, kopott, kinyúltban.

2011. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kényelmes utcai ruhákban, amiket egyébként is feveszek máshova is, pl: farmer, sportosabb szövet nadrág, szűk felsők. Az én fiam még nagyrészt mászik, ül a földön, én is sokat leülök mellé, vagy a homokozó szélére, szóval nem a legcsinibb ruháimat veszem fel, de olyat amiben jól érzem magam és nem szégyenlek kimenni vele az utcára.
2011. máj. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!