Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának (tápszeres)...

3 hónapos babának (tápszeres) adhatok alma-őszibarack italt teával fele-fele arányban felhígítva? Az van az üvegre írva, hogy hat hónapos kortól. Ezért gondoltam, hogy talán felhígítva azért odaadható neki.

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Almalevet már van, hogy odaadják a babáknak 3 hósan, mikor kezdenek kóstoltatni. Ugyanez van a barackkal. Szóval szerintem nem nagyon lehet tőle baja. De mindenképp egészségesebb lenne, ha Te frissen készítenél neki almalevet, ha mindenképp azt szeretnéd, hogy igyon. Megkérdezhetem, hogy miért akarsz a babádnak ilyet adni? (Mi 15 hetesek vagyunk, már 2 hete kóstolgatunk. Eddig én vizet és édeskömény-teát adtam neki - szintén tápis baba - de még nem gondoltam rá, hogy adjak neki ilyen "vett" gyümölcslevet. És nem macerálásból kérdezem, hanem tényleg érdekel, hátha Te tudsz olyat, amit én nem, és hasznos lehet...
2011. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Szomjoltásra az én babáimnál eleinte a víz és az ízesítetlen tea vált be. Ha viszont táplálóbb dolgot szeretnél neki bejuttatni, akkor én is a frissen facsart gyümilére voksolok, és abból is először csak az egyik fajta gyümölcs legyen néhány napig.
2011. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ha 6 hó van ráírva akkor ne adj neki,de ha mindenképp adni akarsz akkor inkább te csinálj neki almalevet!
2011. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Bogyo110 ***** válasza:
49%
van olyan alma lé ami 4 hós kortol van aszem a kcskemétinek!nézd meg bár nemhiszem hogy ettöl is baja lenne mi 2.5 hósan keztük a gyümi leveket most 4 hós és már kétszer eszik tápot kétszer valami pépet!
2011. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem ne adj olyat, amiben 2 féle gyümölcs van. Neki az még megterhelő. Én a 3 hónaposomnak Hipp almalevet adok hígítva, nagyon szereti. De vegyeset még nem adok neki sokáig. Neki pl. a barack nem is jött be. Szóval maradunk az almánál.
2011. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem adhatsz
2011. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Bocs, hogy csak most válaszolok, de tegnap nem volt időm. Még csak vizet, meg édeskömény teát és az alma levét adtam neki eddig. Ez utóbbit is csak egyszer néhány kanállal. Most az egyik ismerős hozott egy ilyen alma-őszibarack italt, de vásárláskor nem figyelt eléggé és nem olyan italt hozott ami 3 hónapos kortól már adható. Én is úgy gondolom, hogy a frissen préselt gyümölcs leve jobb. Igazából a címkén nem láttam az összetevőknél semmi olyat amit ne adhatnék, de azért valamiért csak rá van írva, hogy 6 hónapos kortól. Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

2011. máj. 29. 06:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért 6 hónapostól, mert vegyes gyümölcs, nem egy féle van benne.
2011. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!