Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyógyszertárban milyen...

A gyógyszertárban milyen tejpépeket, tápszereket lehet venni?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert van egészségpénztárkártyánk és azzal lehet vásárolni a gyógyszertárban. Recept nélkül vagy azzal, az mindegy.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. márc. 16. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is arra vesszük a tápszert és s tejpépet.Nagyobb gyógyszertárakban mindenféle tápszer van (gondolok itt olyanokra, amiket receptre is tudnak írni a dokik). Tejpép csak Milupás volt nálunk, más termék nem volt kirakva, így nem is kérdeztük van-e. Szerintem ha nem egy kis faluban laktok, akkor elég nagy a választék. ( Mi egy 20.000-es városban élünk)

2009. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem, ha van egy márka, amit esztek, használtok és éppen nincsen a gyógyszertárban, akkor is érdemes megkérdezni, mert sokmindent nem tartanak, de kérésre rendelnek bármikor. Legalábbis nálunk így működik. Receptre felírt tápszert nem tartottak abban a gyógyszertárban ahova járok, de mondták, hogy holnapra hozatnak. Azóta tartanak már mindig, mert tudják, hogy van, aki keresni fogja! Érdeklődj utána szerintem!
2009. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!