Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátok valami házi praktik...

Mondanátok valami házi praktikát erre a betegségre?

Figyelt kérdés

Kislányom 1 hete elkezdett hányni és hasmenése volt. Voltunk dokinál diétát és sok folyadékot javasolt. Kb. szerdától a napi többszöri hasmenés elmúlt, de még mindig híg volt a széklete, de csak napi 1-szer.

Mellette viszont elkezdett köhögni és folyik az orra. Az orvos azt mondta ráhúzódott a torkára a vírus, ezért híg a széklete is.

Kap Cebiont, Sinupretet, Rhinatiolt, Tantum Verde sprayt, Enterolt a székletére.

Valamennyit javult, de érdekelne valami házi praktika, amivel esetleg ezt a folyamatot meggyorsíthatnánk, mert már eléggé elege van a betegségből, nagyon nyűgös.


2011. máj. 29. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy kis Normaflore még ennyi gyógyszer mellé. :)

Helyreállítja a bélflórát, és javul az immunrendszer.


A vírusos fertőzés a legrosszabb, mert sokat nem tehetsz, azon kívül, hogy enyhíted a tüneteket.

2011. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Normaflore, és naponta 1-2 doboz kefír, ezzel hamarabb gyógyul. Hasfogót adsz neki? Semmiképp ne adj, hagyd, hogy a baktériumokat teljesen kiürítse, mert ha fogod a hasát, csak "bedugulnak" a béltraktusba.


Egy szülésznő

2011. máj. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én nagy fiam és kislányom is elkapta ezt a hányásos-hasmenéses vírust!Több napig volt nekik,naponta többször híg székletük!Mi is normaflore-t,magne B6-ot kaptunk és 1 hónapig tejmentes diétán vannak!
2011. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasmenésre különösen ha vírusos, nem szabad semmit adni. Sem házipraktika, sem gyógyszer. Mert mielőbb távozniuk kell a széklettel. Nem tudom mióta kap gyógyszert székletére, de az, hogy ráhúzódott a torkára is a vírus, azt jelzi., hogy a szervezetében szaporodott, ahelyett hogy kiürült volna.
2011. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A hasmenése elmúlt, a sok váladék miatt hígabb a széklete az orvos szerint. A köhögésre és takonyra gondoltam a házi praktikát.
2011. máj. 29. 13:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyi idős a kislányod.


Köhögésre nagyon jó a Hustensaft/ lándzsás útifű szirup, ultrahangos hidegpára, Calcimusc.

Takonyra tengervizes spré, porszívózás.


Én köptetőt sosem adok a gyerekeknek, mert előbb gyógyulnak és nem öklendeznek a sok köhögéstől.


Csak megjegyzem, az én gyerekeim a Sinuprettől hasmarsot kaptak!



Jobbulást!

2011. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
orrfolyásra calcimusc.és nem normafloret ajánlok,mert abban van a legkevesebb flóra,inkább laktívot.hasmenés után ajánlott flórát bevinni akkor is,ha már meggyógyult.én bonolact pro+kidet adok a fiamnak,egy havi adag 2100 ft
2011. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. 21 hónapos a kislányom
2011. máj. 29. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!