Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébé confort babakocsi vélemén...

Bébé confort babakocsi vélemények?

Figyelt kérdés

Ajánlottak nekünk egy használt babakocsit. Igazából csak szépséghibás. Már 2. család használja, és 3-4 gyereket szolgált ki. Mennyit érdemes adni egy ilyen használt kocsiárt? Még árat nem mondtak, csak megnéztük. Kicsit bizonytalan vagyok. (karfáját kicsit kiszívta a nap, illet a tolókar alatti fém váz enyhén karcos, és a tolókaron a gumírozás az egyik helyen kicsit megkopott, valamint a napfényvédőnek (nyári) az egyik csatlakozó része el van törve, szerintem javítható, ahogy láttam. Illetve tisztítást igényel.

Egyáltalán jó ez a babakocsi?


2011. máj. 29. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A leirtak alapján egy bebe confort thropy vázról lehet szó

Tömlős, vagy műanyag kerekei vannak?

A karfa hibája és a kupola csatlakozóé nem nagy gáz mert lehet venni rá 3-4000 Ft-ért másikat

Viszont azt nézd meg, hogy a tolókar gumiboritása nem ragad-e, mert az tipushiba

A karc nem fog eltűnni, de egy sirálos babakocsi játékot tehetsz rá.

Érdemes megnézni hány pontos a biztonsági öve, illetve azt nem irtad, hogy mózes van-e hozzá, mert pici babát a sportrészbe még nem tudsz beletenni

egyébként 15-20000 Ft a reális ár érte, mert 6 éve gyártották ezt a tipust utoljára

2011. máj. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 bébé confort kocsink is van, az egyik 3 funkciós (high trek), a másik esernyő.

Mindkettőt imádom.


Milyen pontosan? Bebe confort micsoda?

2011. máj. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a típus (kerekei ilyenek) illetve a színe is ilyen. Csak ezt a képet neten találtam, nem erről van szó. Van hozzá mózes (az tökéletes állapotban van szerintem) van babahordozó, 5 pontos biztonsági övvel (ez is elég jó állapotú, kicsit látszik csak, hogy használt, de a matricázás rajta még teljesen sértetlen, tehát nem kopott a mosástól.

A sport rész, ami kicsit problémás, mert a képen látható oldalsó fekete rész kicsit nap szívott. Illetve a kupolánál a kapocs rész ami hibás, mint írtam.

A kormánynál nem tapadt a gumírozás, megfogdostam, csak a gumírozás kezdeténél hibás kicsit a "polifóm" szerű rész, és emiatt ott van egy 5-6 cm-es szigetelőszalag rész rátekerve mindkét oldalon.

2011. máj. 29. 14:36
 4/5 A kérdező kommentje:
ja, és szúnyogháló a mózeshez, és esővédő is van
2011. máj. 29. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ez a típus van és nagyon szeretem.Szerintem jól jársz vele.Könnyű tolni, gyorsan alakítható és szerintem kényelmes is, mert a lányom is nagyon szereti.Mi is használtan vettük kb. 1 éve 65000 ft-ért ugyanezekkel a tartozékokkal.Hepe-hupás utakra is kiváló.Egyetlen hátránya talán az lehet, hogy elég nehéz és nagy a váza, tehát tömegközlekedéshez nem lehet annyira kényelmes.Normál méretű csomagtartóba simán befér. Azt gondolom, hogy biztos van szebb az én babakocsimnál is, ennek is van szépséghibája, de "szépbabakocsis" ismerőseim mindig irigykednek.Szerintem hajrá!:)

2011. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!