Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol valtanak a babak 3...

Mikortol valtanak a babak 3 orankenti evesrol napi 4-re? Kisfiam 5 hetes es 3 orankent eszik, ejjel van, hogy alszik 4-5 orat is egyben. Neha napkozben is kibir 4 orat, de tobbnyire 3-at. Viszont mindig 100-130-at eszik akar 3 akar 4 ora tellik el.

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 23:45
 1/3 Nikcsi ***** válasza:
Szia! Az en fiam mar 5 honapos, leirom hogy volt. Az elejen o is beallitotta maganak a 3 oras etkezeseket,de volt hogy 4-5 orat is aludt, mint nalad, aztan a 2. honap kornyeken valtott 4 orara. Aztan a 3. honap utan vissza megint 3 orankentire, viszont ejjel mar 8 orat siman aludt egyhuzamban. Most is nagyjabol igy eszik napkozben kisebb csuszasokkal, nappal potolja ami ejjel kimarad. :) Szerintem akkor add neki ha keri. Ha nem 3 orankent sebaj, nincs kobe vesve hogy igy kell lennie. Ha ehes ugyis jelez. :) jo babazast!
2009. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt babája válogatja,kislányom 8 hónapos,és elejétől 3 óránként eszik,nem nagyon bírja tovább.

A babád jelez,ha többre lenne igénye,ne aggódj,szerintem semmi baj a napi 3 órás evéssel.

2009. márc. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két gyerkőcöm van,mindkettőnél vártam,hogy átálljon a 4 óránkénti evésre,de ez az idő nálunk nem jött el .A nagyobbik maradt a 3 óránkéntinél,a kicsi örülök ha a 2 órát kibírta!Igaz éjjel aludtak!Szerintem ő jelezni fog ha éhes!Akkor etesd meg ha igényli!
2009. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!