Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 honapos fiam sokat alszik...

15 honapos fiam sokat alszik este 730-tol reggel 8-ig napkozben 11 30 -13 30 ig, hogyan szoktassam at a reggel 6 orai kelesre, mert bolcsibe kell mennie? Most este 6 kor fektetem, igy is 8 kor kel mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy butaságot írok, de szerintem következetesen minden nap fel kell ébreszteni reggel 6 órakor. Egy idő után megszokja. Legalábbis nekem ezt javasolta a védőnéni, amikor kérdeztem tőle, hogy hogyan lehetne megoldani, hogy a babám mindig azonos időpontban keljen éjjel szopizni. Én nem próbáltam ki, de nálunk nem is volt kényszerhelyzet.
2011. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF-ert, de mit nem adnek, ha eddig aludna a kisfiam....A lanyom szeret reggel aludni, a pici meg 6-6.30kor kel, nehez csendben tartani, hogy ne ebressze fel a noveret. Termeszetesen oviidoben nem gond, mert akkor a nagyobbiknak ugyis kelnie kell.

Amugy szerintem is a felkeltes a legjobb modszer. Ugy tunik nagy a gyereked alvasigenye, ezen nem nagyon lehet valtoztatni..

2011. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!