Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos babáknak hány napig...

6 honapos babáknak hány napig adtok egyfajta fözit gyümit,?

Figyelt kérdés
vagy már naponta változtatjátok?
2009. márc. 17. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
1-1 új gyümölcs, zöldség bevezetésénél érdemes 4-5 napig adni az újat, hogy lásd, milyen hatása van rá. Nem muszáj magában adni, keverheted a már ismert gyümikkel is.
2009. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 napig adom ugyanazt, mivel eddig tart egy üveg. Első nap picit kevesebbet. Szerintem egy-két napon kiderül, ha nagy baj van. Ma pl. sütőtököt akartam neki adni, de nagyon fintorok. Néhány kanál után feladtam, nem erőltetem. Ha holnap sem eszi meg, akkor holnapután már mást fog kapni. Én szerencsére még szoptatom, úgyhogy nem fogom fel komolyan a dolgot, inkább tényleg csak kóstoltatásnak.
2009. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha újat vezetek be, akkor első nap keveset, csak néhány kanállal, ha nincs gond, másnap már amennyit kér belőle. 3 és fél hósan kezdtünk kóstolgatni. Igazából mostanában nem is nagyon van neki új kajája, így mindenből annyit adok neki, amennyit kér, és általában mnden nap másfajtát eszik. Ha többet sikerül csinálnom neki valamiből, és két adag lesz, akkor másnap is azt eszi, hogy ne kelljen kidobnom.
2009. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!