Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy mikor pár napja...

Lehet hogy mikor pár napja együtt voltunk a férjemmel teherbe estem és rá 2 napra tüdőszűrésen voltam! Még nem tudok róla biztosat hogy terhes lennék csak elképzelhető! Káros lehet ez a magzatomnak (persze ha van)?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 20:38
 1/3 alaszka ***** válasza:
Nekem két napja késett a mensim, mikor mellkasröntgenen voltam, nem gondoltam, hogy terhes vagyok, hiszen épp meddőséggel kezdtek volna kezelni. Utána pozitív lett a teszt, a nőgyógyász azt mondta, hogy ilyenkor a "mindent vagy semmit" törvénye érvényesül, tehát ha károsodik az embrió, akkor el is megy, ha megmarad, akkor azért mert nem érte károsodás. Azt is mondta a doki, hogy egy ilyen röntgen sugárzása kb. annyira káros, mint mondjuk a belvárosi levegő beszívása. Most 3 éves a kislányom, semmi baja nem lett szerencsére.
2011. máj. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a baba foganása után hetekig beteg voltam, több röntgenen és váltott antibiotikum kúrán estem át. Persze fogalmam sem volt róla, hogy terhes vagyok. Ma már makkegészséges 3 éves... Ne aggódj! :)
2011. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, eü.s vagyok. Ilyenkor még olyan pici és benned van védett helyen, hogy nincs rá hatással. És mellkasröntgen volt ha jól olvastam.
2011. máj. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!