Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valakinek a borostyán...

Használt valakinek a borostyán lánc fogzáskor?

Figyelt kérdés
Hogyan választottátok ki a megfelelőt? (úgy tudom hogy többfajta van)
2011. máj. 30. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk nem (mindkét gyereknél próbáltam), de nagyon édesek voltak vele.
2011. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és hogyan enyhítetted a fájdalmukat?
2011. máj. 30. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
ez azért nehéz kérdés, mert aki használta, az nem tudhatja, hogy nem enyhültek volna a problémák akár maguktól is:) a barátnőm esküszik rá, de mivel ő 2 hónapos kora óta hordatja a gyerekével, nem tudja, hogy milyen lett volna nyaklánc nélkül. mi nem hordtuk (én életveszélyesnek találom, de ez meg az én fóbiám:) ), volt 1-2 nehéz éjszakája, akkor fájdalomcsillapítót kapott, rengeteg rágókája volt, és most, 18 foggal a hátunk mögött, azt mondom, egész könnyen túlestünk rajta.
2011. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt hittem használ, mert 3 hónaposan iszonyat nyüggel kezdődött a fogzás. És javulni látszott a helyzet.Most 6.5 hós bejött a nagy meleg és levettem róla két hete a nyakláncot,mert kipattogott a nyaka. ÉS az első fogunk szépen ki is jött. 5 napja, nem jár sok nyüglődéssel, annyira nem volt vészes.A másik foga tegnap jött ki, ez kicsit jobban megviselte. De éjszaka felkelt vagy 5alkalommal.

Nem tudom mi lett volna, ha rajta van:(

2011. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!