Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hós babával mernétek utazni...

9 hós babával mernétek utazni távolsági buszon 4,5 órát?

Figyelt kérdés

(bár gondolom inkább nem, de megkérdem , kíváncsi vagyok mit mondtok)

Ha igen, vinnétek gyerekülést ?

És meg mernétek etetni főzelékkel, kanállal menet közben?


2009. márc. 17. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
nálam szó nem lehetne erről!!Sok ember köhög tüsszög ááááá ne tedd!!kivéve ha nem égetően szükséges
2009. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi anno vonattal utaztunk simán ennyit.

Mondjuk az nem annyira zötykölődött, meg fel lehetett állni, a gyereket normálisan tisztába lehetett tenni stb.

2009. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább a vonat ha már utazni kell.
2009. márc. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A baciktól nem félek..ha meg is köveztek. Babám anyatejes még mindig szopik, és nem akarom burokban nevelni. Sétálni is megyünk , ott is vannak bacik, apa meg dolgozik ő is hazahozhatja...

Vonat nincs közvetlen, legalább 1X át kéne szállni, és másfél órával több a menetidő..

De köszönöm, azt hittem abszolut le leszek hülyézve.

És persze nem hobbiból mennénk, ha mennénk, hanem muszályból. Napok óta agyalok, hogy legyen.

2009. márc. 17. 13:52
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha nekünk kellene nagyon menni és választhatnék, akkor inkább vonattal utaznánk, azon mégis valamivel szabadabban lehet mozogni
2009. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ismered a babádat hogy mennyit bír! Én 5 hónaposan vonatoztam vele 3 órát vittem a baba hordozót abban elvolt etetni is tudtam! A buszon én még nem láttam gyerekülést de olyan hosszú útra biztos valami extra jó ülések vannak eltud nyúlni még aludni is én már láttam olyat,etetni is meg tudod inkább cumisüveges kajával kanállal semmi kép se,ha fékez a busz hirtelen akkor baleset is lehet! Én sokat agyaltam mielőtt neki indultam de sima út volt! Sok sikert ha elindulsz!
2009. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

A kocsiban ki szokta bírnia 4 órás utat, azzal nem szokott gond lenni.

Cumisüvegünk nincs, de cici van:-)

2009. márc. 17. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Akkor hajrá!!!!
2009. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Minden baba más,az én kisfiammal már 9hónaposan sem lehetett volna hosszú utra elindulni.Örökmozgó féloránál többet nem bir egy helyben lenni.Ha a te babád autóba is kibirja akkor szerintem nyugodtan nekivághattok az utnak.
2009. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!