Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mernétek használt babakocsit...

Mernétek használt babakocsit venni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 10:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2011. aug. 26. 10:05
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez csak egy pl. volt valami hasonlót keresek....
2011. aug. 26. 10:06
 3/15 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért már újat kapsz...
2011. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
amúgy én vennék,de csak ha jó állapotú...és normális emberektől
2011. aug. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi azt veszünk, sztem egy normális babakocsi megfizethetetlen manapság...:(

Ha rám hallgatsz, látogass el 1-2 baba bizományiba, ott ltod, hogy ténylegesen milyen állapotú a kocsi, és nem zsákbamacskát veszel;)

2011. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi úgy voltunk vele, hogy használtan veszünk babakocsit, de le is mondtunk erről az elvetemült ötletünkről, mikor elmentünk megnézni egyet.


Hirdetésben kedvező áron, alig használt, jó állapotban volt feltüntetve. Képeken se látszott semmi gond.

Mikor élőben megláttam ... nos, megkérdeztem, hogy: "Ez lenne a jó állapotú, alig használt?"

A válasz természetesen igen volt, bár a szakadt huzat és az olaj és sárfoltok, valamint a törött kerék nem tudom mióta ez a kategória. Ráadásul 32 ezerért. A hordozóját már meg se akartam nézni.


Megköszöntem a lehetőséget és még a nőnek állt feljebb, hogy pazarlom az idejét.

Ezek után nem hogy babakocsit, de semmi mást nem vettünk használtan.

2011. aug. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is max. úgy vennék használtan, ha előtte meg tudom nézni. Látatlanban semmiképpen sem.

Bár én most is inkább spórolok kicsit, mert kéne sportkocsi a lányomnak. De várok vele, és veszek újat, amire garancia is van.

2011. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3 babakocsit vettem használtan,meg voltam elégedve. Tudni kell vásárolni,meg persze kell hozzá szerencse is hogy normális eladót találj.Szerintem felsőkategóriás babakocsikat jobban megéri használtan-jó állapotban venni.
2011. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Felső kategóriás babakocsit megéri használtan venni, de tényleg meg kell nézni.Amit én ajánlani tudok Neked, az a következő. Nekem sajnos nem ilyen volt, a tesómnak igen, és sokkal jobb volt, mint az enyém, ami még drágább is volt, és van hozzá minden.

[link]


az előző, ami nem 2011-es modell PS 682 vagy PS 692-es néven fut, érdemes megnézni

2011. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
sajnos mi is megjártuk. kitűnő állapotúnak volt feltüntetve, a tezsveszen vettem. találka, kifizettem, én voltam hibás, át se vizsgáltam, hittem a képekben.hazaérve látom hogy az alja a fekvő résznél szakadt, az anyag több helyen foltos. hívtam az illetőt aki nagy puffogva, duzzogva, kiabálva jött a kocsiért, levonta (!) az általa elhasznált benzin költségét, nem kaptuk meg a teljes kifizetett összeget és mikor mutatom a hibákat még ő háborgott.akkor elhatároztuk soha többé kép alapján!!
2011. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!