Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hízott 1 hónap alatt...

Mennyit hízott 1 hónap alatt 10 hónapos kisfiatok?

Figyelt kérdés

Nekem nem hízott, és a védőnő teljesen kétségbe ejtett.

Majdhogy nem kérdőre vont, hogy miért nem hízott, ebben a korban még hízni kell. 2950g volt születésekor, most 8000g.

Mit tegyek? Segítsetek!

5-6x szopizik, 1x gyömölcs, 1x főzelék, 1x tejpép a menet nálunk. Viszont most bújik a 3. fogacska és allig akar enni.


2009. márc. 17. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy mit tegyél?????Először is nyugodj meg,semmi baja a babádnak!!!!!Másodszor mondd meg a védőnőnek,h találjon jobb elfoglaltságot a te idegesítésednél!!!!Az én babám is 10 hós,volt 2-3 olyan hét amikor FOGYOTT!!!!Engem mégsem piszkált ezzel senki.3090 grammal született,most 9700 gramm.Mint ahogy mi sem vagyunk egyformák,a babák is különböző mértékben fejlődnek.Teljesen jól csinálsz mindent,a babád is szép,formás baba.Szval NYUGI,és boldog babázást.2 gyerekes anyuka
2009. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugi semmi gond.Az én kisfiam most 11hós de holnap megyünk tanácsadásra.A 10hónaposon 8220gr volt és 3500gr született,nem egy hizékony.Minden rendben 3hete önálloan megy,már nem mászik.Azt mondta a doktornéni azért ilyen fürge mert nincs rajta egy pici fölösleg sem.A védőnők engem is idegesitettek,már 2hónapja nem is voltunk mostmár menni kellene,de csak azért hogy azt hallgassam hizhatot volna még...
2009. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek.

Egyszerűen nem tudok több kaját beletömni, egyszerre nagyon keveset eszik, de sokszor.

Most pedig még a fogacska is közrejátszik, úgyhogy szopizna egésznap. 2 hét múlva vissza kell mennem, hogy megnézze újból. Teljesen a sírba tesz.

2009. márc. 17. 15:20
 4/4 anonim ***** válasza:
ne izgulj...nem baj h nem hízott...én meg állandóan azon stresszelek h nem hízzon a babóm. 9 hós múlt és 10,7 kg. Eddig mindig 1-1,5 kg hízott. Nyugi...jól csinálod
2009. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!