Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 22 hónap körüli kisfiatok...

22 hónap körüli kisfiatok hány kiló és hány centi? Az én kisfiam 10500 gramm és 86 centi, van más is akinek ilyen kis soványka a gyerkőce?

Figyelt kérdés
Állandóan csodálkoznak, hogy majdnem 2 éves már. Ráadásul beszélni sem igazán akar, csak a saját nyelvén. Pár "rendes" szó van csak amit használ.
2010. júl. 5. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam 12 kg, 90 cm. Vékony, hosszú fiúcska. Nem beszél a mi nyelvünkön, de a sajátján be sem áll a szája. :)

Öcsém 3 és fél éves, 101 cm, és 14 kg. Ilyen a genetikánk :)

2010. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A fiam 19 honapos, 94 cm es 15,5 kg. Szinten keves ertelmes szot mond, a maga nyelven hablatyol egesz nap.

En nemreg irtam ki kerdest emiatt, mert rola ranezesbol azt hiszik, hogy 3 ev korul van es aggodo arcot vagnak, hogy ilyen nagy gyerek miert nem beszel meg. Nem akarjak elhinni, hogy meg csak masfel eves.

Ilyenek az emberek.

2010. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A kisfiam 23 hónapos, 9.5 kg és 83 cm. Nála azonban nemrég diagnosztizálták a lisztérzékenységet, az elmúlt hónapokban nem nőtt és sokat fogyott. Nemrég kezdtük a diétát, remélem, lassan rendbe jön minden (nagyon sokat eszik egyébként, csak a betegsége miatt nem szívódik fel a tápanyag).

Beszédben egész ügyes, egyszavas mondatokkal kommunikál, de szépen, érthetően, és gyakorlatilag mindent utánunk mond.

2010. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
AZ én fiam pont 2 éves,89 cm,és 14 kg.Sokat halandzsázik,de kb.25-30 értelmes szót is használ(na persze ezeket sem tökéletesen ejti,kivéve:anya,apa,autó,el,busz,kuka,és van még egy pár szó).A szobatisztaság is távol áll tőle,de engem nem zavar,majd leszokik a pelusról.
2010. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20 hós fiam 11,3 kg és 88-90 cm. Nem beszél, korábban több értelmes szót mondott, amiket elhagyott. Bízom benne, hogy visszajön:)
2010. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is 22 hónapos lesz ebben a hónapban. Ő 10,7 kiló és 87 centi. Majdnem annyi, mint a Te kisfiad.

Nekem is sok gondot okozott a súlya, hogy nem akar rendesen hízni. Kivizsgáltattam, semmi gond nincs, így belenyugodtam, hogy ilyen alkat. Igaz, Ő erős, izmos fiúcska, nem tűnik soványnak.

Az elmúlt egy hónap alatt kezdett el beszélni. Szinte mindent megismétel, egyre több szót használ, és vannak saját szavai is. pumpi (krumpli), lepe (lepke), dendi (dinnye), tancin (szandál), sese (leves)....

2010. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugodtam kicsit. Bár az orvos és a védőnő is nyugtatott hogy semmi gond, hízik folyamatosan, csak keveset. Sajnos tejallergiás, illetve fennáll a gyanúja, majd ősszel megyünk terheléses vizsgálatra.
2010. júl. 5. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:
a lisztérzékeny kisfiú anyukája vagyok. A tejallergiától lehet, hogy lassabban hízik, esetleg fogy is, de ne aggódj, amint elkezditek a diétát, beindul majd. Bizonyos szempontból szerencsések vagytok, mert a tejallergiát idővel ki fogja nőni a babát, szemben a lisztérzékenységgel, amit sajnos soha:(:
2010. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már egy éve tejmentes diétán van szegényke, nem ehet túrókrémet, joghurtot, semmit amiben tej van, meg sosem volt egy nagy étvágyú baba. Remélem én is hogy kinövi, vagy a terheléses vizsgálaton kiderül hogy nem tejérzékeny. (A vérvétel nem mutatta ki, de az orvos szerint az nem jelent semmit, azért van eltiltva minden tejterméktől.) Sajnálom hogy lisztérzékeny a kisfiad, és hogy azt nem lehet kinőni :(
2010. júl. 6. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!