Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hós lánykám elviselhetetlen...

5hós lánykám elviselhetetlen nyűgös, sírós kb 2-3 hete. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ha cicire rakom megnyugszik, de nem hiszem hogy éhes lenne. Hízik szépen és éjjel alszik megébred ugyan de nem sír, picit eszik és elalszik. A fogára gyanakszom mert harap,nyálzik és fehéredik az ínye. Azt is észrevettem hogy sok mindent szeretne már de van amit még nem tud csinálni és ettől ideges lesz. Pl. mászás,megfogni nagy dolgokat. Szerintetek ezek összessége okozza a rossz hangulatot vagy másra gyanakodtok.Kérlek segítsetek nagyon el vagyok már keseredve.
2011. febr. 9. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Te magad leírtad az okait, megkezdödik a fogzás, és a mozgásfejlődés miatt is.
2011. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia az én fiam 7 honapos lesz jövö héten, tökéletes átérzem a gondodat, csak azzal a külömbséggel, hogy nálunk ez a születése ota tart, nyügös, sir, mindent akar de még nem megy stb.. egyfolytában rajtam log. tegnapra kibujt 2 foga alul picit, szteis az volt a baj, nálunk csak napi 2x 10 percet van el egyedül amikor játszik, most már tud forognio, igy kicsit jobb, de amint meglát sir, hogy vegyem fel,, azt hiszem sose lesz ennek vége..
2011. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt én is kiírhattam volna. a lányom 6a hónapos. igaz csak 4 lenne, koraszülött. de ő is begurul ha valamit nem tud megcsinálni, márpedig az sűrűn van. semmi nem jó neki, ha ölben van, ha lent van, ha játszunk....mindig nyügös.
2011. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20.36-os vagyok. én írásom után adtam egy viburkol kúpot a babának. várom a hatást :/
2011. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam hogy nem én csinálok valamit roszul. Mindenkinek kitartást és köszönöm.
2011. febr. 10. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!