Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürödhet majd a pici a mi...

Fürödhet majd a pici a mi medencénkben vagy vegyünk neki babamedencét?

Figyelt kérdés

Van egy nagy beépített medencénk a kertben,nyáron ha nagyon meleg van,használjuk.

A lányunk 7 hónapos,nem tudom,hogy majd Őt is belevihetjük-e vagy vegyünk neki sajátot esetleg...

Nem most akarom beletenni,hanem majd a 35 fokban,mert még elvagyunk a hűvös házban.

Csak nem tudom,hogy az a víz nem-e lesz neki esetleg hideg vagy a fertőtlenítőtől lesz-e valami baja.


Köszönöm előre is!


2011. máj. 30. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a 28 fokos vízbe mertük csak bevinni a babánkat. Mivel saját medencétek van, és nem megy bele az egész város, szerintem semmi gond nem lehet. Vegyetek neki olyan úszógumit, amibe bele lehet ültetni, és csak a popsiját, lábát érje a víz.
2011. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. És garantáltan jobban fogja élvezni, ha nem ér le a lába.
2011. jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Látni fogod, ha nem tetszik neki :) A legtöbb baba élvezi a nagy vizet és nem zavarja őket, ha nem 30 fokos a víz. Nekünk is van itthon medencénk, a lányomat alig lehetett kiszedni belőle... szinte úszóhártyája nőtt már az első nyáron :) Ha nem túl érzékeny a bőre a fertőtlenítő se okoz gondot (bár kaphatók már klór mentes fertőtlenítők, csak drágák). fürdés után zuhanyozd le róla a klóros vizet, így biztos nem fog ártani.
2011. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak ti használjátok fertőzésől nem kell tartani.

Ami a vízmelegségét illeti látod rajta hogy tetszik e neki,de csak lassan,a lábait játszva libmálva,majd fokozatosan:-)

Szerintem tetszeni fog neki,ha mégsem akkor marad a kis kád...:-))

Jó pancsolást!

2011. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetne?saját medence,ha megfelelően van tisztítva nem lesz gond.amugy ennyi idős babákat már strandra is kivisznek.
2011. jún. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!