Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposnak vegyünk babamede...

10 hónaposnak vegyünk babamedencét?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk. én szeretnék venni, de a férjem azt mondja még korai. 1 hónapja ül már a lányunk, de persze mindig felügyelettel lenne benne és egyébként se sok víz megy bele. Ti mikor vettetek? és mikor szabad "fürdetni" benne, melyik napszakban? vagy árnyékban mindegy? s mi legyen a babán?
2011. jún. 3. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi tavaly vettünk, neki, másfél éves korában. Az előző nyáron még 8-9 hónapos korában a kis babakádjában fürdött kint az udvaron, napernyő alatt :)
2011. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát csak annyit mondanék, hogy íme a fiam 7 hónaposan tavaly júliusban :D

[link]

Még ugyan ülni nem tudott, de a pocolás remekül ment ;)


Én akkor fürdetném benne, mikor ébren van és meleg van :) biztos neki is jól esik egy kis felfrissülés. Csinálj kb fürdetővíz melegségű vizet, vagy tedd ki a medót vízzel a napra melegedni és ha kellemesnek érzed akkor tedd bele. Leginkább árnyékban vagy napernyő alatt, be is krémezheted. Én puccosan tettem bele, de alá raktam egy pelust, hogy ne sutulja össze magát a műanyag aljjal.

Jó pancsolást!!

2011. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igaz nekünk nagy medencénk van és még csak most várom a babát, de jövőnyáron tuti beleviszem. Van benne melegítő, nem lesz hideg a víz. Nyugodtan vidd bele te is. Úgy is fogni fogod, akkor meg már simán!
2011. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ú most látom, hogy akkor még csak 5 hós volt, bocsi :S :)
2011. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A fiam 8 hónapos,egy hónapja minden nap amikor nagy meleg van fürdik medencében.Fűbe tettük fa alá,plusz napernyőt is felhúztuk.Előtte 20 perccel naptejjel be is kenem.Ő itt tanult meg stabilan ülni:-).Sosem hagyod úgysem felügyelet nélkül,szerintem már nyugodtan medencézhettek akkor is ha nem tud ülni.Az én fiam eleinte négykézláb mászkált benne.kb 2 cm vízben és nagyon élte!!!
2011. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


kedves második: édes a pici fiad, és gondolom mennyire tetszet nekik.


no szólok én a férjemnek hogy le lett szavazva :) ma megyünk akkor a Tescoba és nézünk neki valami kis pancsi alkalmatosságot.


AKkor egy 20cm víz elég bele? gondolom menet közben kitapasztalja az ember. egyébként imád a lányom fürödni.


köszönöm hogy megosztottátok a tapasztalataitokat. lényegében főleg délután van egy holtpont amikor ugye kivinni sétálni nem lehet a nagy melegbe, csak a kertbe a fa alá, s tényleg neki is jól esne egy kis hűsölés.

2011. jún. 3. 13:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is kb 10 hónapos volt, amikor vettem neki kismedencét, hasonlót, mint ami be van linkelve a fenti hozzászólásban. A férjemet kérdeztem előtte, hogy vegyek-e, azt mondta, minek, korai, stb. De nem volt drága, kiraktam az erkélyre, raktam bele vizet, akkor még csak kúszott, mászott a babó, de nagyon élvezte. Vittük a nagyszülőkhöz is a medencét, ők is kérdezték, minek vettük. Aztán meg csak lestek, milyen jól elvolt benne a gyerek. Szóval vedd csak meg.
2011. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm neked is, akkor ti is ebben a cpőben voltatok a férjeddel... :)

mostmár tuti hogy kap a baba hétvégére medencét.

2011. jún. 3. 14:30
 9/12 anonim ***** válasza:
A 9 hós fiam együtt pancsizik a 3,5 éves lányommal. Imádják.
2011. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

este a bátyámmal, azaz a lányom keresztapjával elmentünk a Tescoba és kapott a jánykám egy spongyabobos medencét.


köszönöm nektek csajok :)

2011. jún. 3. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!