Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikortól fürödhetek az itthoni...

Mikortól fürödhetek az itthoni medencénkben, ha természetes úton szültem?

Figyelt kérdés
5 hete szültem, kontrollra csak 8. héten tudok menni,mert szabin van a doki! Szeretnék már kádban fürdeni, és esetleg a tiszta medencénkben fürdeni. Már 1 hete nem vérzek, a varratok szépen felszívódtak. Már nagyon lazulnék egyet. Szoptatok még, klór van a vízben. Persze letusolok utána, úgy lehet?
2011. júl. 28. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyermekágyi folyás elmúlt, teljes nyugalommal fürödhetsz, semmi gondod nem lesz belőle. Én hat héttel szülés után a Balatonban pancsoltam. :-) 4 hét alatt elmúlt mindenféle vérzés, folyás, akkor máris fürödtem kádban, pancsoltam az itthoni medencében, aztán meg mentünk a Balcsira. :-)
2011. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én várnék még.

Mindkét szülésem után volt egy hét szünet, és aztán újra véreztem még.

Nem véletlen az a 6 hetes kontroll.

Ha nem bírod, egy hét múlva menj el egy másik dokihoz. (Aztán a sajátodhoz 8 hetesen)

2011. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

elvileg 6 hét után lehet, de ehhez kell, hogy lássa a doki, hogy minden rendben van.

én nem mernék addig úszni amíg nem nyugtatott meg.

2011. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Várok akkor még...
2011. júl. 28. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!